Rodzinna tragedia. W lesie znaleziono zwłoki ojca i jego 3-letniej córeczki

Wczoraj wieczorem, w wyniku działań poszukiwawczych, policjanci w kompleksie leśnym odnaleźli ciała dwóch osób, 37- letniego mężczyzny i 3 letniej dziewczynki.

Reklamy

– Wczoraj, około godziny 15:30, zostaliśmy powiadomieni o zaginięciu 37-letniego mężczyzny i 3-letniej dziewczynki – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji. – Z relacji bliskich wynikało, że ojciec wraz córką około godziny 10:00 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Natychmiast wszczęto poszukiwania i ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy z PSP i OSP, którzy dysponowali dronem z kamerą termowizyjną i quadami.

Reklamy

­

W wyniku podjętych działań około godziny 19:00 w lesie na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy odnaleziony został samochód 37 – latka. Niestety w toku dalszych czynności w niedalekiej odległości od pojazdu policjanci ujawnili ciała 37- latka i 3 letniej dziewczynki. Osoby te nie dawały oznak życia.

Na miejscu tragedii, do późnych godzin nocnych policjanci prowadzili czynności śledcze pod nadzorem prokuratora.

W rodzinie nie odnotowano interwencji policyjnych związanych z przemocą. Bliskim zapewniona została pomoc psychologa. Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

Śledztwo w sprawie tego tragicznego zdarzenia nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu.


źródło i fot. KPP Biłgoraj


Zobacz też:

Trwa rekrutacja do służby w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA]

Trwa rekrutacja do służby w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →