13 czerwca 2024

Rozpędzone bmw uderzyło w drzewo. Troje nastolatków w szpitalu

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj po godz. 12.00 na krajowej 19-ce w miejscowości Turów. Ze wstępnych ustaleń wynika, kierujący samochodem marki BMW, podczas manewru wyprzedzania zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowało 5 mieszkańców powiatu radzyńskiego w wieku 17-18 lat. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 3 osoby. W związku ze zdarzeniem na krajowej 19-ce przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.

Reklamy

 

Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 12.00 na drodze krajowej K-19 w miejscowości Turów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 18-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski, podczas manewru wyprzedzania zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku dwóch pasażerów zakleszczonych zostało w pojeździe. Aby wydostać ich z wnętrza rozbitego auta strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Reklamy

W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. W chwili wypadku kierowca pojazdu był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W związku ze zdarzeniem na krajowej 19-ce przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku i apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Reklamy

 

 

źródło: KWP Lublin