15 lipca 2024

Schował się przed policjantami… w pudełku po telewizorze

Od lipca ukrywał się przed organami ścigania. Przed policjantami schował się… w pudełku po 48 calowym telewizorze plazmowym.

Reklamy

 

Do zatrzymania doszło w minioną środę około godziny 9.

Dzielnicowi biłgorajskiej komendy udali się do domu poszukiwanego 35-latka, ale go nie zastali. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od drugiej połowy lipca tego roku. Był on dobrze znany policjantom z uwagi na swoją kryminalną przeszłość – wielokrotnie karany, między innymi za pobicie, kradzież, posiadanie narkotyków i nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.

Reklamy

Na podstawie informacji własnych policjanci ustalili, że 35-latek może przebywać u znajomego w tej samej miejscowości. Udali się pod jego dom i zauważyli poszukiwanego przez okno.

Drzwi do budynku były zamknięte, a 45-letni właściciel nie reagował na polecenia ich otworzenia. Wezwana na miejsce Straż Pożarna wyważyła drzwi.

Reklamy

Po wejściu do środka okazało się, że 35-latek ukrył się przed policjantami w pudełku po 48 calowym telewizorze plazmowym, które znajdowało się na piecu kaflowym.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, a następnie do Zakładu Karnego. W chwili zatrzymania był pijany – miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Teraz najbliższe 7 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

 

(info: KPP Biłgoraj)