23 maja 2024

Śmiertelny wypadek koło Chełma. Zginął kierowca BMW [ZDJĘCIA]

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś w nocy w powiecie chełmskim. Młody mężczyzna kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z przeciwka ciężarowego Mercedesa, a następnie zderzył się z pojazdem ciężarowym marki DAf.

Do wypadku doszło dziś po północy na DK-12, w miejscowości Brzeźno, w gminie Dorohusk.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW po pokonaniu łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z przeciwka ciężarowego Mercedesa z naczepą, który omijał stojące w kolejce do odprawy granicznej pojazdy – relacjonuje komisarz Anna Kamola z lubelskiej Policji. – BMW po odbiciu się od Mercedesa czołowo zderzyło się z jadącym w kierunku Dorohuska ciężarowym Dafem. Kierujący osobówką młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Kierowcom ciężarówek nic się nie stało. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

­

Na miejscu wypadku policjanci prowadzili czynności śledcze pod nadzorem prokuratora. Jego decyzją, ciało zabezpieczono w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Ustalana jest tożsamość ofiary.

Przyczyny i wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

­


­

źródło i fot. Lubelska policja / KMP Chełm


Zobacz też:

Tragiczny wypadek. 36-letni kierowca BMW był pijany i nie miał prawa jazdy. Wideo z miejsca zdarzenia [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek. 36-letni kierowca BMW był pijany i nie miał prawa jazdy. Wideo z miejsca zdarzenia [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →