22 kwietnia 2024

Stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Zginął na miejscu

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Wojsławice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

 

Wczoraj przed godziną 15.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nowy Majdan w gminie Wojsławice. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że kierujący samochodem matki Fiat Seicento 66-letni mieszkaniec tej gminy na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, gdzie następnie doszło do wywrócenia się tego pojazdu na dach. W wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili też, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania samochodami. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności na drodze.źródło i fot. KMP Chełm