8 grudnia 2023

Stylowy Zamość: Metallica w 3D

W weekend 4-6 października fani zespołu Metallica oraz wielbiciele wielkich widowisk w 3D będą mogli obejrzeć w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu film w reżyserii Nimróda Antala „Metallica Through the Never”. To przełomowe, napędzane drapieżną muzyką, spektakularne widowisko muzyczne jest połączeniem koncertu, który Metallica przygotowała specjalnie do filmu, z pełną akcji i przesiąkniętą mrocznym klimatem fabułą.

Reklamy

Na potrzeby widowiska zbudowano jedną z najbardziej wyrafinowanych scen koncertowych na świecie, na której występ zespołu rejestrowały w technice 3D jednocześnie 24 kamery. Metallica to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych zespołów w historii muzyki gitarowej, który w 2009 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

Reklamy

 

Bilety: 16 zł (ulgowe), 19 zł (normalne).