Szczęśliwy finał poszukiwań 11-letniego chłopca

Poszukiwany przez janowskich policjantów 11-letni chłopiec mieszkaniec gminy Potok Wielki został odnaleziony. Zgłoszenie o zaginięciu dziecka przyjął dzisiaj po godz. 09:00 dyżurny Policji. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania.

Reklamy

 

Wczoraj po godz. 09:00 rano dyżurny KPP w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 11-letniego chłopca. Informacje przekazał dyrektor szkoły do której chłopiec uczęszcza. Z relacji wynikało, że około godz. 09:00 chłopiec wybiegł ze szkoły, był zdenerwowany.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Kilkanaście minut po zgłoszeniu policjanci z Posterunku w Modliborzycach odnaleźli 11-latka. Jak się okazało chłopiec nie zdążył uciec daleko.

W tym przypadku czas i natychmiast rozpoczęte poszukiwania odegrały kluczową rolę w odnalezieniu 11-latka. Pamiętajmy by natychmiast powiadomić policję, szczególnie w przypadku kiedy mamy do czynienia z zaginięciem osoby schorowanej, dziecka lub osoby w podeszłym wieku, lub gdy są podejrzenia, że osoba taka może pozostawać w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Wspólne działania odpowiednich służb mogą przynieść pozytywny i szczęśliwy finał poszukiwań.źródło: KPP Janów Lub.