22 maja 2024

Tragedia na drodze. Zginęły trzy osoby, jedna z obrażeniami ciała pozostaje w szpitalu

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Kamionka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia zginęły trzy osoby, a jedna z obrażeniami ciała pozostaje w szpitalu.

 

Wczoraj około godziny 17.00  dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Kamionka.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Toyota Avalon 62-letni chełmianin jadąc w kierunku Chełma zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.

W wyniku tego zdarzenia dwoje pasażerów w wieku 80 i 86 lat poniosło śmierć na miejscu. Kierowca i 18-letnia pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Tam, pomimo udzielanej pomocy medycznej, mężczyzna ten zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


źródło i fot. KMP Chełm