15 lipca 2024

Tragiczne dachowanie Subaru. Jedna osoba zginęła, dwie przetransportowano do szpitala

Kierowca Subaru, wyprzedzając na łuku drogi Peugeota, stracił panowanie nad autem, zjechał pobocze, koziołkował, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie.

Reklamy

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w niedzielę, około godziny 17:45, w miejscowości Okrągłe, w powiecie biłgorajskim.

– Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący Subaru, jadąc od strony Smólska w kierunku Biłgoraja, na łuku drogi wyprzedzał Peugeota. Stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe pobocze, koziołkował, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie posesji – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Reklamy

– Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, śmierć na miejscu poniósł 37-letni mieszkaniec Biłgoraja, który jak wynika ze wstępnych ustaleń kierował samochodem.

Dwaj pozostali mężczyźni w wieku 49 i 37 – lat, którzy znajdowali się w pojeździe, zostali przetransportowani do szpitala. Jak ustalili policjanci, znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Starszy z nich miał w organizmie około 1 promila alkoholu, natomiast młodszy 2 promile – dodaje aspirant Joanna Klimek.

Reklamy

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora, którego decyzją ciało ofiary zabezpieczono w celu przeprowadzenia sekcji.

W czasie oględziny, zabezpieczania śladów i ustalania świadków zdarzenia, droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a kierowcy byli kierowani na objazdy.

Ustalane są wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.


źródło i fot. KPP w Biłgoraju


Hrubieszów: Odwołany dyrektor wraca na stanowisko

Hrubieszów: Odwołany dyrektor wraca na stanowisko


Zerknij na Instagram →