Tragiczny finał jazdy próbnej – cztery osoby w szpitalu, jedna w stanie ciężkim

Cztery osoby trafiły do szpitali po tym, jak w miejscowości Leszczyna młody kierujący stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi, uderzył w drzewo,a następnie stoczył się ze skarpy. Kierujący tico 21 latek oraz jego trzy pasażerki trafili do szpitala. Stan 21-latka jest poważny.

Reklamy

 

Tragicznie zakończyła się jazda dla 21 letniego kierowcy daewoo i jego pasażerek. Wczoraj po godz. 15 w miejscowości Leszczyna gm. Urzędów doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna kierujący samochodem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Rozbity pojazd wraz z pasażerami stoczył się jeszcze ze skarpy. Świadkowie widzący zdarzenie rozpoczęli ratowanie poszkodowanych i gaszenie tlącego się wraku.

Reklamy

Na miejsce przybyły służby ratownicze. Trzy młode (16-18 lat) pasażerki rozbitego samochodu zostały przewiezione do szpitali, nieprzytomny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Wszyscy jadący pojazdem doznali poważnych obrażeń. Jak ustalono młody prowadzący pojazd człowiek miał kupić ten samochód i była to jazda próbna.

Policjanci z Kraśnika przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Dochodzenie wyjaśni okoliczności zdarzenia.źródło i fot. KPP Kraśnik