Tragiczny wypadek w Przewalu. Zginął 36-letni kierowca opla

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w miejscowości Przewale. W wypadku zginął 36-letni kierowca osobowego opla. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.

Reklamy

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 17 w miejscowości Przewale. Samochodem m-ki opel podróżował 36-latek mieszkaniec gm. Tyszowce. Kierujący samochodem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległe pobocze, gdzie bokiem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policja apeluje o rozwagę na drodze. Ze względu na zmienną aurę, drogi stają się bardzo niebezpieczne. Poruszając się po nich, musimy dostosować prędkość do aktualnie panujących warunków, a także właściwie ocenić możliwości kierowanego przez nas pojazdu. Kierujmy się rozsądkiem, aby nie przyczyniać się do zaistnienia tak tragicznych zdarzeń.

 

 

źródło i fot. KPP Tomaszów Lub.