20 lipca 2024

Tragiczny wypadek. Zginął policjant

Dziś, w wypadku drogowym na trasie Rakówka – Przymiarki w powiecie biłgorajskim, zginął w drodze na służbę st. sierż. Tomasza Iwańca z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Reklamy

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 53-letni kierowca Opla zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z Citroenem, którym kierował policjant. 39-letni funkcjonariusz, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji nie udało się go uratować.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Reklamy

Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia złożył Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, podinsp. Marek Jamroz – Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju oraz policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy.

St. sierż. Tomasz Iwaniec miał 39 lat. Służbę w Policji rozpoczął w 2007 roku. Policjant pozostawił żonę i dwie córeczki. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

Reklamy

 

(źródło: KPP Biłgoraj, fot. OSP KSRG Księżpol)