5 marca 2024

Trwa protest przewoźników na drodze krajowej nr 12

Trwa protest przewoźników na drodze krajowej nr 12, którego zakończenie planowane jest w dniu 3 czerwca br. Ruch dla samochodów osobowych odbywa się drogami lokalnymi.

Reklamy

Protest przewoźników rozpoczął się 4 maja, a jego zakończenie planowane jest w dniu 3 czerwca br. Odbywa się on na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Okopy, w powiecie chełmskim.

Droga w miejscu protestu jest zablokowana.

Reklamy

Ruch samochodów osobowych odbywa się drogami lokalnymi. Protestujący przepuszczają autokary z ludźmi, transport z żywnością, zwierzętami, paliwem oraz z pomocą humanitarną. Pozostałe samochody ciężarowe przepuszczane są co godzinę.

– Przez cały czas protestu czuwamy nad bezpieczeństwem osób podróżujących oraz uczestników zgromadzenia – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. – Nie odnotowaliśmy do tej pory żadnych incydentów, które mogłyby powodować zagrożenie dla mieszkańców czy protestujących. Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy!


źródło i fot. KWP Lublin


Zobacz też:

Pijany za kierownicą. Pozbawił prądu całą miejscowość [ZDJĘCIA]

Pijany za kierownicą. Pozbawił prądu całą miejscowość [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →