14 czerwca 2024

Trzy młode kobiety ciężko ranne w wypadku

Trzy młode kobiety trafiły do szpitala po uderzeniu samochodu w drzewo. Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie do wypadku doszło po utracie panowania nad pojazdem, w momencie omijania zwierzęcia, które wbiegło na jezdnię. Stan poszkodowanych lekarze określili jako ciężki.

Reklamy


Wczoraj przed godziną 22.00 policjanci z Kraśnika zostali skierowani przez dyżurnego na miejsce zdarzenia na drodze nr 19 w miejscowości Słodków Pierwszy. Z zawiadomienia wynikało, że VW passat uderzył w drzewo, osoby jadające w samochodzie są ranne.

Na miejscu zdarzenia już pracowały służby ratownicze uwalniające rannych z rozbitego pojazdu. Do szpitali zostały zabrane trzy młode kobiety w wieku 17-18 lat, wszystkie odniosły poważne obrażenia ciała.

Reklamy

Jak wstępnie ustalili policjanci, przyczyną wypadku była utrata panowania nad pojazdem spowodowana nagłym wbiegnięciem na jezdnię nieustalonego zwierzęcia. Ślady na miejscu wypadku zostały zabezpieczone przez grupę dochodzeniowo – śledczą. Pozwolą one na ustalenie szczegółów i okoliczności zdarzenia.


źródło i fot. KPP Kraśnik

Reklamy