Weź udział w filmie z okazji 90-lecia zamojskiego kina

Zostań bohaterem filmu, który powstaje z okazji 90-lecia istnienia zamojskiego kina. Poznaj tajniki pracy na planie z profesjonalną ekipą i reżyserem! Szukamy osób w każdym wieku, które przed kamerą podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z kinem.

Reklamy

 

Zamojskie kino jest jednym z najstarszych kin w Polsce. Rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 1926 r. jako Kinoteatr „Stylowy”. Z okazji jubileuszu powstanie film, rejestrujący wspomnienia zamościan dotyczące lokalnego kina.

Historyczne nagranie zarejestrują Dorota i Wojciech Nowakowscy wraz z ekipą filmową – twórcy firmy producenckiej N-Vision, autorzy wielu filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych realizowanych dla różnych stacji telewizyjnych, a także teledysków, reklam, filmów promocyjnych oraz filmów fabularnych.

Reklamy

Nagrania do filmu odbędą się w niedzielę 19 czerwca 2016 roku w godzinach 11:00-20:00 w CKF Stylowy w Zamościu. Zachęcamy do udziału. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 czerwca 2016 roku telefonicznie pod numerem telefonu 84 639 23 13 lub drogą mailową pod adresem film@stylowy.net

Szczegółowe informacje: www.stylowy.net/aktualności

Premierowy pokaz filmu odbędzie się w CKF Stylowy podczas jubileuszu 90-lecia. Film zostanie później udostępniony w internecie.

Zostań bohaterem historycznego nagrania, zarejestruj swoje wspomnienia!