Włodawa: Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego

Włodawscy policjanci poszukują sprawcy wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj o godzinie 19.27 w miejscowości Zabrodzie. Kierujący motocyklem marki Yamaha 23-latek podczas wyprzedzania pojazdów wypadł z drogi i uderzył w znak. Pomimo reanimacji poniósł śmierć. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jeden z wyprzedzanych przez niego samochodów zjechał nagle na lewy pas, czym doprowadził do wywrócenia motocykla. Sprawca nie zatrzymał się, uciekając z miejsca wypadku.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 19.27 w miejscowości Zabrodzie. Kierujący motocyklem marki Yamaha 23-latek podjął manewr wyprzedzania dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w tym momencie kierujący nieustalonym dotąd samochodem osobowym zjechał nagle na lewy pas. Kierujący samochodem najprawdopodobniej nie upewnił się, że jest już wyprzedzany i podjął taki sam manewr.

23-letni motocykjlista aby uniknąć zderzenia „położył” motocykl na jezdni. 23-latek sunął po jezdni, po czym uderzył w znak drogowy (tablica miejscowości). W wyniku tego zderzenia pomimo reanimacji zmarł.

Reklamy

Policjanci poszukują kierującego samochodem, który doprowadził do wypadku i uciekł z miejsca.

 

źródło: KPP Włodawa (AF.)