27 maja 2024

Wrześniowe turnieje w kręgle

Artis Hotel & SPA zaprasza do wzięcia udziału w II Zamojskim Indywidualnym Turnieju w Kręgle (poniedziałek, 3 września 2012 r.) oraz II Zamojskim Drużynowym Turnieju w Kręgle (17 września 2012 r., także poniedziałek).

Celem imprezy jest popularyzacja gry w kręgle jako nowej formy wypoczynku i spędzania wolnego czasu, wyłonienie najlepszych zawodników oraz wprowadzenie imprezy jako cyklicznej.

Rozgrywki odbędą się w Klubie Absens Carens – Artis Hotel & SPA (Sitaniec 1, Zamość). Niezwykła atmosfera tego miejsca z pewnością pozwoli Państwu odpocząć po ciężkim dniu, a gra w kręgle okaże się znakomitą formą rozrywki. To bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, łącząc jednocześnie sport i znakomitą rozrywkę. Kręgielnia posiada dwa nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać turnieje.

W zawodach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 rok życia: kobiety i mężczyźni oraz osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą obojga rodziców/opiekunów i w ich obecności.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Organizatorem zawodów jest ARTIS Hotel & SPA, a koordynuje je menadżer imprez sportowych, Tomasz Pakuła.

Opłata startowa wynosi 20,00 zł/osoba. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania przyjmowane są do pod numerem tel. 517 787 627 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomekp26@op.pl.

Program rozgrywek wraz regulaminem jest podany na stronie www.hotelartis.com.