29 lutego 2024

Zamość: Preeliminacje do programu Zostań Gwiazdą Filmową

We wtorek, 30 października, o godz. 16 w Galerii Revia Park (Coffee w Revii) odbędą się preeliminacje do pierwszego w Polsce internetowego talent show „Zostań Gwiazdą Filmową”.

Reklamy

– Mariusz Pujszo, aktor, producent, reżyser i scenarzysta, przyjaciel Zamościa, który realizuje program „Zostań Gwiazdą Filmową”, poprosił nas, żeby osoby zainteresowane udziałem w projekcie spotkały się w Revia Park. Zapraszamy tancerzy, kabareciarzy, wokalistów, itd., ale i ludzi, którzy potrafią pięknie żyć, robić coś niecodziennego lub po prostu marzyć. Będziemy mieli na celu pomóc członkom przyszłej reprezentacji naszego regionu, która weźmie udział w castingu. Pomożemy merytorycznie, można będzie też uzyskać wszelkie szczegóły na temat programu – mówi Leonard Marczuk z Agencji Artystycznej Capital.

Spotkanie poprowadzą Leonard Marczuk – kierownik zespołu muzyczno-kabaretowego Lolek Orkiestra, który zadebiutował w 2007 roku w komedii Mariusza Pujszo „Polisz kicz projekt kontratakuje” i Tomasz Pakuła – społecznik, animator kultury, marketer. Mariusz Pujszo otrzyma od nich całą retrospekcję.

Reklamy

Cenne uwagi prowadzących spotkanie mogą pomóc w drodze do Cannes. Zgłoszenia do zamojskich preeliminacji przyjmowane są pocztą elektroniczną: marketingrevia@op.pl. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na www.zostangwiazdafilmowa.pl.