30 maja 2024

Zamość: Stylowy Dzień Kobiet

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na specjalną edycję KOBIECYCH WIECZORÓW z okazji Dnia Kobiet. Już 7 marca dla wszystkich Pań w przeddzień ich święta, kino przygotowało przedpremierowy pokaz filmu Marii Sadowskiej Dzień kobiet oraz atrakcje i konkursy z cennymi nagrodami.

Wieczór rozpocznie się o godzinie 18:00. W tym czasie w holu kina Panie będą mogły zasięgnąć porad konsultantek i wypróbować najnowsze kosmetyki, skorzystać z zabiegu „satynowe dłonie”, jak również z pomocy brafiterki, a także dowiedzieć się wszystkiego na temat najnowszych trendów w makijażu.

Seans filmowy rozpocznie się o godz. 18:30. Z okazji Dnia Kobiet na ekranie oczywiście… Dzień kobiet. Najnowszy obraz Marii Sadowskiej to polska rewelacja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cottbus, gdzie został uhonorowany Grand Prix dla najlepszego filmu za „przedstawienie silnej kobiety w niesprawiedliwym i okrutnym świecie”.

 

PARTNERZY: Efez, Mary Key, Avon, Brafiteria Zamość

Bilety: 14 zł.

 

DZIEŃ KOBIET

Halina, skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek, marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13-letniej, uzdolnionej informatycznie córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się jednak, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników i oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak bardzo, że nie zauważa jak Misia pogrąża się w uzależnieniu od gier komputerowych.