25 września 2023

Zarzut zabójstwa dla 36 latki!

Zarzut zabójstwa usłyszała zatrzymana przez policjantów 36-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kilkakrotnie ugodziła nożem swojego znajomego, z którym wcześniej piła alkohol.

Reklamy

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia do jakiego doszło w poniedziałkowy wieczór w ubiegłym tygodniu, w jednym z mieszkań na osiedlu Sienkiewicza. Tego dnia, po godzinie 20 poinformowano ich o znajdującym się tam martwym mężczyźnie.

Wstępne ustalenia prokuratora i pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że przebywające w mieszkaniu osoby spożywały razem duże ilości alkoholu. Zatrzymano mieszkającego tam 57-latka, jego 44-letniego kolegę i 36-letnią łukowiankę. Wszyscy zostali przesłuchani.

Reklamy

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kilkakrotnie ugodziła nożem swojego 49-letniego znajomego, z którym wcześniej piła alkohol.

36-latka już usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet dożywocie. Teraz o jej losie zdecyduje Sąd – informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej komendy Policji.

Reklamy

Zobacz też:

Motocyklista zaginął na drodze ekspresowej [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →