25 czerwca 2024

Zbuduj Rodzinny Dom Dziecka

Hrubieszów

Reklamy

W związku z ogromnym problemem społecznym w Polsce jakim jest wysoka liczba sierot sięgająca 100 tysięcy dzieci, Fundacja Happy Kids wraz ze sklepem Tesco postanowiła zbudować Rodzinne Domy Dziecka.

Przez najbliższe 4 dni będzie można wziąć udział w akcji i przyłączyć się do zbiórki pieniędzy na nowy Rodzinny Dom Dziecka. Zbiórka zaczyna się już dziś we wszystkich sklepach Tesco w całej Polsce i potrwa do niedzieli.

Reklamy

Dzięki współpracy Tesco i Fundacji Happy Kids powstał nowy Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi. Od lutego 2010 roku siedmioro dzieci z łódzkich domów dziecka może cieszyć się prawdziwą opieką obojga rodziców.

Reklamy

W ramach akcji „Tesco Dzieciom” obie organizacje planują stworzenie kolejnych czterech Rodzinnych Domów Dziecka. „Tesco Dzieciom” jest przedsięwzięciem charytatywnym wspierającym dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Tesco i Fundacja chcą nadal pomagać znajdować sierotom społecznym prawdziwy, rodzinny dom. Dlatego zachęcają wszystkich do wsparcia akcji. Aktywna zbiórka środków na otwarcie nowego Domu Rodzinnego będzie organizowana w dniach 1 – 4 lipca we wszystkich sklepach Tesco. Przy kasach Klienci znajdą skarbony oznaczone logo „Tesco dzieciom”, do których będzie można wrzucać pieniądze na nowy dom. Każdy pracownik Tesco ubrany w niebieską koszulkę z logo „Tesco dzieciom” będzie aktywnie brał udział w akcji, zachęcając klientów do pomocy w budowie nowego Domu Rodzinnego dla dzieci, które jeszcze go nie mają. Każdy klient, wpierając akcję, może stać się członkiem największej „ekipy budowlanej”.