15 czerwca 2024

Zderzenia volkswagena z furgonetką. Śmierć poniósł 50-letni kierowca osobówki

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych do których doszło wczoraj na terenie Zamojszczyzny. W Szczebrzeszynie w wyniku zderzenia volkswagena i dostawczego mercedesa, śmierć poniósł 50-letni kierowca osobówki. W Zamościu ranna w wypadku została piesza potrącona przez kierowcę opla na oznakowanym przejściu.

Reklamy

 

Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczoraj w południe na ul. Partyzantów w Szczebrzeszynie. Kierujący volkswagenem polo 50-letni mieszkaniec gm. Radecznica z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka dostawczym mercedesem. Tym autem kierował 38-letni mieszkaniec gm. Zamość. W wyniku zderzenia śmierć poniósł kierowca volkswagena. Kierujący mercedesem był trzeźwy.

Drugi z wypadków miał miejsce w Zamościu, tuż po godz. 16.00. Na ul. Gminnej kierujący oplem frontera 40-letni mieszkaniec Zamościa nie zauważył przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych, 60-letniej Zamościanki. Doszło do potrącenia. Piesza z urazem ręki i nogi trafiła do szpitala. Jak ustalili policjanci kierujący oplem był trzeźwy. W związku z popełnionym czynem mundurowi zatrzymali mu uprawnienia do kierowania. Policjanci wyjaśniają szczegóły obu zdarzeń i apelują o rozwagę za kierownicą.

Reklamy

 

 

źródło i fot. KMP Zamość