16 czerwca 2024

Zimowa przejażdżka ciągnikiem zakończona w szpitalu. Traktorzysta miał ponad 1,5 promila – ZDJĘCIA

Obrażeniami ciała i hospitalizacją zakończyło się dla 30-letniego mężczyzny podziwianie uroków zimy ze schodka kabiny w czasie przejażdżki ciągnikiem po zaśnieżonym polu.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na teren gminy Wilkołaz, w powiecie kraśnickim. Wezwani na miejsce policjanci zastali przed jedną z posesji karetkę pogotowia, której załoga udzielała pomocy 30-letniemu mężczyźnie. Z uwagi na obrażenia został on przetransportowany do szpitala.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 30-latek w czasie przejażdżki ciągnikiem podziwiał zimowe widoki, stojąc na schodku kabiny. W pewnym momencie spadł na zaśnieżone pole. Mimo tego, że udało mu się o własnych siłach dojść do domu okazało się, że konieczne było wezwanie karetki.

Reklamy

Ciągnikiem kierował 25-letni członek rodziny poszkodowanego. Wynik badania wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Za naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i spowodowanie nieumyślnie wypadku, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Reklamy

(fot. KPP Kraśnik)


Zobacz też:

Wypadek na obwodnicy Hrubieszowa – ZDJĘCIA

Wypadek na obwodnicy Hrubieszowa – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Twitterze