Zjechała do rowu i dachowała. Dwie pasażerki trafiły do szpitala

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę po godz. 22: 00 w miejscowości Brzozowy Kąt. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem kobieta, straciła panowanie nad pojazdem. Po tym auto zjechało do przydrożnego rowu i dachowało. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 2 pasażerki pojazdu.

Reklamy


Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 22: 00 na drodze powiatowej w miejscowości Brzozowy Kąt. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW, 19-letnia mieszkanka powiatu bialskiego, na łuku oblodzonej drogi, straciła panowanie nad pojazdem. 

Auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało.  W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie pasażerki pojazdu, które przewiezione zostały do szpitala.

Reklamy

Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że kierująca samochodem 19-latka w chwili zdarzenia była trzeźwa. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Warunki na drogach nie są sprzyjające. Dlatego bądźmy ostrożni i zdejmijmy nogę z gazu. Zadbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i innych uczestników dróg.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin