25 czerwca 2024

Aleksandria – Unia (zapowiedź meczu). Propozycja wyjściowej jedenastki

Dziś (27 kwietnia) w ramach XXI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Aleksandrią Aleksandrów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Łyś, Sadowski, Winiarczyk. Początek spotkania godz. 16:00.

Reklamy

Przed Unią Hrubieszów pierwsze wyjazdowe spotkanie tej wiosny i to w dodatku, na trudnym terenie, jakim jest boisko w Aleksandrowie. Gospodarze na pewno nie przywitają nas z otwartymi ramionami, gdyż w pamięci mają bolesną porażkę z jesienni, kiedy to w Hrubieszowie przegrali wysoko 8:1. To nic, że Aleksandria rozpoczęła rundę wiosenną słabo. oOd remisu i porażki. Można być pewnym, że na Unię zmobilizuje się i to bardzo. 

Unia po dwóch zwycięstwach z rzędu, musi się przygotować na bardzo ciężkie spotkanie, w którym waleczność może odgrywać decydującą rolę. Gospodarze, postawią zapewne na ambitna walkę od pierwszych do ostatnich minut. Będą grac ostro i zdecydowanie. Unia Hrubieszów musi temu sprostać, jeśli myśli o zwycięstwie. Będzie musiała przetrzymać nawałnice gospodarzy i w odpowiednim czasie, skutecznie kontrować przeciwnika.  Raczej na ofensywną grę nie ma, co się nastawiać, bowiem ciężko jest przewidzieć, jakie boisko zastaną w Aleksandrowie podopieczni Roberta Kulika. Unia Hrubieszów potrafi odnaleźć się w ataku pozycyjnym, ma do takiego systemu gry odpowiednich zawodników, którzy nie tylko zabezpieczą linię defensywny, ale również zainicjują akcję ofensywną. Odpowiednia motywacja oraz koncentracja, pozwolą naszej drużynie myśleć o trzech punktach w pierwszym meczu wyjazdowym tej rudny. Nie może również zabraknąć walki, bowiem bez waleczności traci się inicjatywę na boisku, co może przełożyć się na niekorzystny końcowy wynik.  

Reklamy


Tabela – Klasa Okręgowa, Zamość

1. Łada 1945 Biłgoraj 48 pkt. 
2. Grom Różaniec 39
3. Unia Hrubieszów 33
4. Ostoja Skierbieszów 31
5. Tur Turobin 29
6. Kryształ Werbkowice 28
7. Igros Krasnobród 27
8. Korona Łaszczów 25
9. Olimpia Miączyn 24
10. Aleksandria Aleksandrów 23
11. Sparta Łabunie 22
12. Orkan Bełżec 18
13. Victoria Łukowa/Chmielek 17
14. Piast Babice 16
15. Płomień Spartan/Nieledew 11
16. Tanew Majdan Stary 10

Reklamy


Wyjściowa jedenastka na mecz z Aleksandrią

Naszej zabawy ciąg dalszy, tym razem typujemy wyjściową jedenastkę, która wyjdzie na boisko w Aleksandrowie, gdzie Unia Hrubieszów zmierzy się z miejscową Aleksandrią. Na to spotkanie postanowiliśmy wybrać ustawienie 4-1-4-1. W obronie bez większych zmian, wraca tylko na prawą obronę kapitan naszej drużyny Marcin Lebiedowicz. Tuz przed nim naszym zdaniem, powinien grać Stefaniak, który mając wsparcie w osobie Lebiedowicza, powinien grać znacznie lepiej w ofensywie.  Rolę defensywnego pomocnika, powierzyliśmy Mateuszowi Białackiemu, który w końcówce ostatniego meczu z Orkanem pokazał, że jest idealnym kandydatem na tą pozycję. Pawłowi Bednarkowi pozostaje rola rezerwowego.  Z lewej strony pomocy widzimy wciąż Kwarskiego, który z meczu na mecz prezentuje się bardzo dobrze.  W środku operować powinni na przemian Borys z Krygiem, zaś na szpicy powinien wystąpić Otręba. Wielka szkoda, że wciąż z kontuzją Pelców musi się zmagać Oleszczuk, bowiem ustawienie taktyczne na to spotkanie na pewno wyglądałoby znacznie inaczej.

Przypominamy, że jest to z naszej strony tylko propozycja przedstawiona w formie zabawy. Nie mamy na celu ingerować w kompetencje trenera pierwszego zespołu.  

sadsdJózek (LubieHrubie.pl, mksunia.futbolowo.pl)