Andoria Mircze wraca do gry!

W dniach 24/25.08.2013 r. rozpoczyna rozgrywki piłkarskie Zamojska Klasa „B”, w której z naszego powiatu wystąpi GLKS Jarosławiec oraz powracający po rocznej przerwie do tego typu współzawodnictwa GKS Andoria Mircze, za co tutejszym działaczom należą się gratulacje. A ja ciągle czekam, kiedy znowu w ligach zaprezentują się przynajmniej zespoły z Dołhobyczowa i Horodła, a od czego to zależy, a może od Ciebie czytelniku LubieHrubie!

Reklamy


ZAMOJSKA KLASA  B – GRUPA II

RUNDA „JESIENNA” SEZONU 2013/2014

Reklamy


Kolejka: 1 w dniach 24-08-2013/25-08-2013 (sobota/niedziela)

1    Andoria Mircze – Ulhówek N ? Mircze

2    Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec S 17 Lipsko

3    GKS Tarnawatka – Nord 98 Wysokie N 17 Wieprzów

Pełny terminarz rozgrywek znajduje się na stronie ZOZPN


W ubiegłym sezonie 2012/2013 było tak:

 

Zamojska klasa B – grupa II sezon 2012/2013

1.    Potok Sitno        28  9    1    0    47-5

2.    Perła Telatyn      16  5    1    4    31-13

3.    Legion Komarów 15  5    0    5   28-19

4.    Metanoja Lipsko  15  4    3    3    14-17

5.    GKS Tarnawatka  12  4    0    6   22-24

6.    GLKS Jarosławiec 1  0    1    9    6-70

 

Okręgowa Liga Młodzików Starszych 2012/2013

1    Unia Hrubieszów          34   11   1    0    67:17 

2    Gaudium Zamość           22   7     1    4     58:33 

3    Andoria Mircze             18   6     0    6    47:53 

4    Gryf Gmina Zamość        17   5     2    5     40:30 

5    Omega Stary Zamość    16   5     1    6     39:32 

6    AMSPN Hetman Zamość 12   4    0     8     47:80 

7    Płomień-Spartan Nieledew 4 1 1    10  13:66 

 

Natomiast w sezonie 2011/2012

 

Zamojska klasa A – grupa II sezon 2011/2012

1.    Orkan Bełżec                    64  20  4    2    66-18

2.    Płomień Spartan Nieledew 62 20  2    4   83-33

3.    Spartakus Szarowola         57  18  3  5    77-33

4.    Granica Lubycza Królewska 51 16   3 7      62-26

5.    Huragan Hrubieszów        45  14  3    9    77-57

6.    Pogoń 96 Łaszczówka       45  13  6    7    76-37

7.    Szumy Susiec                   33  10  3    13  42-62

8.    Zryw Ulhówek                  31  9    4    13  41-77

9.    Ruch Machnów Nowy        29  8    5    13  36-57

10.  Szyszła Tarnoszyn            28  8    4    14  51-53

11.  Omega II Stary Zamość     28  9    1    16  47-71

12.  Graf Chodywańce             20  6    2    18  29-75

13.  Metanoja Lipsko               14  4    2    20  37-89

14.  Andoria Mircze                17  5    2    19 30-66


Andoria Mircze wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce.

 

Zamojska klasa B – grupa II sezon 2011/2012

1.    Sparta Wożuczyn            43  14  1    1    80-13

2.    AMSPN Hetman II Zamość 41 13 2    1    62-12

3.    Potok Sitno                     33  11  0    5    60-25

4.    Perła Telatyn                   29  9    2    5    53-36

5.    Legion Komarów             27  9    0    7    44-32

6.    Kresy Dołhobyczów         18  6    0    10  35-49

7.    GKS Tarnawatka             13  4    1    11  28-59

8.    Altus Szychowice           4    1    1    14  17-88

9.    GLKS Jarosławiec          4    1    1    14  13-78

 

– GLKS Jarosławiec wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.

– Orzeł Cześniki od rundy wiosennej występuje pod nazwą Potok Sitno.

 

Ostatnie wiadomości Ligowe Drużyny Orlęta Horodło

1998 – Podlegająca GOKiS drużyna pn Orlęta Horodło zajęła 1 m. w rozgrywkach o mistrzostwo klasy B po sezonie 1997/1998.

 

Trenerzy Orląt pn

1997 – Piotr Bodnar

1998 – Sławomir Jagiełło

1999 – Jan Skierski

1999 – Jeszcze w jesieni, w trakcie trwającej rundy zaczął szkolić A klasowe „Orlęta” Horodło Jan Skierski, niestety w końcu zespół z braku funduszy został przez miejscowych działaczy wycofany z rozgrywek.

– A czy ktoś uwierzy, że dawno, dawno temu, drużyna z Horodła rywalizowała i nie była bez szans?

 

Zamojska Liga Wojewódzka

Tabela końcowa wiosna 1978

1. Tomasovia 45 85:14

2. Roztocze Szczebrzeszyn 40 86:27

3. Unia Hrubieszów 39 71:18

4. Łada Biłgoraj 39 76:24

5. Ruch Izbica 31 67:35

6. Unipol Długi Kąt 30 48:45

7. Hetman II Zamość 29 43:38

8. Palma Bodaczów 28 48:38

9. Orlęta Horodło 22 42:67

10. Sokół Zwierzyniec 18 38:65

11. Echo Zawada15 36:65

12. LZS Łabuńki 13 35:115

13. LZS Majdan Górny 8 30:100

14. Granica Lubycza Królewska 7 29:74

 

Uwaga!

Dobrze by było, aby kluby uruchomiły swoje strony internetowe lub przesyłały wiadomości i zdjęcia o swoich występach bezpośrednio na LubieHrubie.

 

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Młodzicy Starsi Andorii Mircze wiosną 2013 r.