Awans hrubieszowskich szkół do zawodów wojewódzkich

Dnia 5.10.2011 r. w Zamościu odbyła się zamojska rejonowa lekkoatletyczna liga w ramach Licealiady. Po podsumowaniu punktów do zawodów wojewódzkich z hrubieszowskich szkół awansowały: ZS nr 2 (Staszic) wśród dziewcząt i ZS nr 3 (Kościuszko) u chłopców. Najcenniejsze wyniki według punktów z tych zespołów wśród dziewcząt osiągnęła Karolina Borkowska (ZS 2) w kuli i Paweł Szostak (ZS 3) za bieg na 1500 m.

Reklamy

Na zdjęciu – Paweł Szostak z ZS nr 3 w Hrubieszowie za bieg na 1500 m zdobył 142 punkty dla zespołu szkolnego.

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Komunikat końcowy
Rejonowej Licealiady – liga la
Zamość 05.10.2011

DZIEWCZĘTA:

(Konkur. Nazwisko i imię Rocz. Wynik Pkt.)

I miejsce- I LO Zamość 1204 pkt. op. Mandziuk Grażyna

100m
Wronka Magda 95 13,26 141
Pyś Karolina 93 13,23 141
Pilip Agata 93 14,65 104 *

400m
Ostapińska Monika 95 1:09,55 96
Krukowska Kamila 94 1:11,41 87
Budzyńska Olga 95 1:11,89 85 *

800m
Szmit Joanna 94 2:31,84 111
Krosman Aneta 94 2:54,82 59
Kustra Monika 95 3:01,66 47 *

W dal
Borek Anna 94 4,22 101
Piróg Rozalia 94 4,26 103
Buczek Natalia 94 3,44 69 *

kula
Bielecka Hanna 94 7,55 119
Szopa Marlena 93 7,83 122
Ścirka Karolina 94 7,42 118 *

4x100m I LO Zamość 53,89 124

II miejsce – ZS2 Hrubieszów 1027 pkt op. Cygan Barbara

100m
Kasprowicz Karolina 93 14,29 113
Mielniczuk Magda 94 15,47 86 *
Kondratiuk Edyta 94 15,38 88

400m
Worożbit Paulina 94 1:06,37 112
Grabowska Katarzyna 94 1:14,01 76 *
Kożuch Kamila 93 1:12,97 81

800m
Mazurek Katarzyna 94 3:04,04 43
Kożuch Aleksandra 94 3:04,77 42 *
Pirogowicz Kamila 93 3:03,74 44

W dal
Podgórska Natalia 95 4,17 99
Chuda Patrycja 95 3,81 84 *
Dębowczyk Paulina 94 4,20 101

kula
Borkowska Karolina 93 8,14 125
Patyjewicz Marta 93 7,28 116
Czerwieniec Iza 94 7,26 116 *

4x100m ZS2 Hrubieszów 56,54 105

III miejsce – ZS2 Tomaszów 1012pkt. op. Kotowicz Jadwiga

100m
Witkowska Katarzyna 93 14,75 102
Piasecka Anita 94 15,78 79 *
Mazurek Dominika 95 15,19 92

400m
Pleskacz Ewelina 95 1:06,59 110
Hałasa Ewa 94 1:17,18 64 *
Kowalczuk Lidia 95 1:16,67 66

800m
Fus Katarzyna 94 2:55,31 58
Muzyczka Angelika 94 3:07,39 37 *
Ozkavak Diana 95 3:07,19 38

W dal
Bartoszyk Sylwia 94 4,12 97
Pardus Liliana 94 4,18 100
Korga Ewelina 95 3,80 84 *

Kula
Żuk Katarzyna 95 8,46 128
Przednowek Karolina 94 7,21 116 *
Kozyra Wioletta 93 7,52 119

4x100m ZS2 Tomaszów 56,89 102

IV miejsce – I LO Krasnystaw 998 pkt. op. Grzywna Marta

100m
Kowalczyk Dominika 94 15,74 80
Oleszczuk Marcelina 93 15,81 79
Szpakowska Sylwia 94 16,00 75 *

400m
Ćwirzeń Kinga 94 1:19,02 57 *
Urbaś Wioletta 93 1:11,39 87
Kurzępa Magda 95 1:14,56 74

800m
Krasoń Diana 95 2:50,10 68
Lata Paulina 93 3:05,87 40 *
Policha Karolina 95 2:47,88 73

W dal
Ziółkowska Magda 93 4,24 102
Policha Adrianna 93 4,08 96
Piątkowska Ewelina 93 4,01 93 *

Kula
Kurzyp Magda 95 7,11 115 *
Sliwińska Patrycja 94 8,05 124
Ścibor Katarzyna 93 8,50 129

4x100m I LO Krasnystaw 59,15 86

V miejsce –ZS3 Hrubieszów 974 pkt. op. Paczała Jan

100m
Kolenda Katarzyna 93 14,53 107
Szwanc Joanna 94 16,23 70 *
Zacharczuk Dominika 94 15,71 81

400m
Wiśniewska Katarzyna 95 1:14,29 75
Gągoł Marta 94 1:17,99 61 *
Wójcicka Dorota 93 1:13,84 77

800m
Żmuda Paulina 93 2:48,07 73
KwiatkowskaAneta 93 3:06,96 39 *
Modzelewska Magda 93 2:59,66 51

W dal
Szkalej Maja 93 3,93 89
Wójcicka Marta 95 4,24 102

Kula
Brzozowska Beata 93 6,89 112
Koniec Klaudia 94 7,12 115
Nowak Paula 94 6,57 109 *

4x100m ZS3 Hrubieszów 58,35 92

VI miejsce –ZSP5 Zamość 972 pkt. op. Mazur Monika

100m
Kuczmaszewska Agnieszka 95 14,48 108
Kasperek Agnieszka 95 16,42 67

400m
Hojda Maja 93 1:05,71 115
Maj Małgorzata 94 1:12,54 82
Świstowska Katarzyna 93 1:18,75 58 *

800m
Kulik Ewelina 94 2:41,31 87
Szełemej Anna 95 3:33,81 9 *
Rusztyn Agnieszka 95 3:33,65 9

W dal
Szturo Anna 95 3,58 75 *
Mameła Edyta 95 3,86 86
Wodyk Ewa 95 4,06 93

Kula
Włodarczyk Monika 94 7,26 116
Szałamacha Agata 95 6,56 108 *
Adamczuk Ola 93 7,55 119

4x100m ZSP3 Zamość 58,63 90

VII miejsce – ZS1 Tomaszów 952 pkt. op. Wróbel Krzysztof

100m
Gdańska Dominika 95 13,57 132
Majdan Beata 93 14,72 103 *
Neć Małgorzata 95 14,55 107

400m
Grzesik Agnieszka 95 1:12,35 83
Korkosz Katarzyna 95 1:14,31 75
Żdan Justyna 94 1:15,85 69 *

800m
Żołądek Anna 95 3:03,38 44
Kowalczuk Elżbieta 93 3:06,38 40

W dal
Zając Monika 94 BZW 0
Iwanicka Agnieszka 93 4,20 101
Kula Kłak Kinga 94 8,41 128
Kawka Patrycja 93 7,48 119

4x100m ZS1 Tomaszów 54,10 123

Awans do Wojewódzkiej Licealiady wywalczyły drużyny I LO Zamość i ZS2 Hrubieszów.

CHŁOPCY

(Konkur. Nazwisko i imię Rocz. Wynik Pkt.)

I miejsce – ZS1 Tomaszów 1342 pkt. op. Gdański Andrzej

100m
Kawka Oktawian 94 11,49 145
Kulas Jan 93 12,49 105

400m
Hałasa Paweł 94 52,97 136
Ćmiel Jacek 94 57,81 98

1500m
Sikora Kamil 93 4:04,71 141
Buczek Sylwester 93 4:12,38 123

W dal
Ostrówka Paweł 94 6,00 116
Kuczmaszewski Dawid 94 5,72 104
Kłus Paweł 94 5,48 95 *

Kula
Bartoń Cyprian 93 9,94 112 *
Malinowski Konrad 94 11,58 121
Sienkiel Radosław 94 10,90 114

4x100m ZS1 Tomaszów 45,25 141

II miejsce – ZS3 Hrubieszów 1321 pkt. op. Brudnowski Krzysztof

100m
Sobczuk Konrad 95 12,10 120
Gałan Marcin 93 13,11 83 *
Szumski Bartłomiej 93 12,64 99

400m
Mielniczuk Jakub 95 57,00 104
Sitarz Kamil 93 53,29 133
Naja Krzysztof 95 59,97 83 *

1500m
Szostak Paweł 93 4:04,15 142
Zacharczuk Albin 93 4:07,92 133

W dal
Maciejewski Maciej 95 5,18 83 *
Smoła Sebastian 93 5,30 87
Wyżyn Daniel 94 5,95 114

Kula
Nowosad Maciej 93 11,63 130
Gajewski Wojciech 94 12,81 135
Hunia Paweł 95 9,75 105 *

4x100m ZS3 Hrubieszów 46,90 124

III miejsca – ZS2 Tomaszów 1298 pkt. op. Bojko Halina

100m
Mazur Piotr 95 11,84 130
Łasocha Mateusz 95 12,05 122
Tyski Mateusz 94 12,07 121 *

400m
Gancarz Ernest 94 51,04 152
Rybiński Damian 94 55,71 114
Ozkavak Damian 95 1:00,93 77 *

1500m
Sikora Jarosław 94 4:22,07 102
Knap Szczepan 95 4:23,74 99

W dal
Korga Przemek 93 5,81 108
Iwański Paweł 94 5,65 101
Radliński Karol 95 5,41 92 *

Kula
Rachański Łukasz 95 11,65 130
Lipian Łukasz 94 10,27 108 *
Kędra Łukasz 93 9,85 111

4x100m ZS2 Tomaszów 46,40 129

IV miejsce – ZSP5 Zamość 1100 pkt. op. Mazur Monika

100m
Pachla Wojciech 95 12,59 101
Nisztuk Michał 95 13,18 80
Merski Mateusz 94 DSC –

400m
Miazga Damian 93 53,41 132
Bartosz Paweł 95 59,51 86 *
Komornik Mateusz 95 56,58 107

1500m
Kniaziowski Emil 93 4:34,38 80
Baraś Dariusz 93 4:43,27 65
Poździk Tomasz 93 5:00,22 42 *

W dal
Podgórski Przemysław 93 5,78 107
Gawlik Przemysław 95 5,03 77

kula
Masztalewicz Tomasz 93 9,75 110
Waga Michał 93 7,48 84 *
Wójtowicz Szymon 94 12,63 133

4x100m ZSP5 Zamość 48,56 108

V miejsce – ZSP3 Zamość 1016 pkt. op. Wach Bartłomiej

100m
Dziuba Karol 93 12,71 97
Lis Paweł 94 12,83 92
Wawszczak Łukasz 94 13,26 78 *

400m
Kierczyński Radosław 94 57,78 99
Król Łukasz 93 1:02,36 68
Fłakowski Damian 94 1:03,10 63 *

1500m
Buczak Rafał 92 4:01,22 123

W dal
Padziński Paweł 94 5,68 103
Mazurek Michał 95 5,23 85
Obierski Patryk 95 4,95 73 *

kula
Wasilewicz Mateusz 93 11,96 134
Garbaty Szymon 92 9,37 105 *
Bodys Mateusz 92 9,47 106

4x100m ZSP3 Zamość 48,44 109

VI miejsce – ZS2 Hrubieszów 891 pkt. op. Krawczuk Zbigniew

100m
Bajak Artur 94 12,63 100
Kłak Mateusz 93 12,76 95 *
Lizun Mateusz 94 12,41 108

400m
Lipski Michał 94 1:07,28 40
Martyniuk Michał 95 1:05,75 48

1500m
Czarnecki Grzegorz 95 5:32,53 12
Raczyński Amadeusz 95 5:27,92 17
Lipniewski Mateusz 95 6:12,43 0 *

W dal
Giergiel Paweł 93 5,85 110
Łata Jakub 94 5,47 94

kula
Stankiewicz Dawid 95 10,78 113 *
Brzoza Kamil 94 11,44 120
Skorupski Damian 93 11,65 130

4x100m ZS2 Hrubieszów 48,10 112

Awans do Wojewódzkiej Licealiady wywalczyły drużyny ZS1 Tomaszów i ZS3 Hrubieszów.

Komunikat przesłał organizator zawodów rejonowych p. Jerzy Prokop z Zamościa.
Zawody wojewódzkie, już w środę 12.10.2011 r. w Zamościu.

***

Opracował – mak