23 maja 2024

Awans Weroniki Kowalczuk do Wojewódzkich Igrzysk w Tenisie Stołowym

7 listopada 2012 roku w Szczebrzeszynie odbyły się rejonowe indywidualne Igrzyska Szkolnego Zwiąaku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym. Z terenu powiatu hrubieszowskiego do finału wojewódzkiego Igrzysk SZS awansowała jedynie Weronika Kowalczuk ze Szkoły Podstawowej w Gozdowie.

Zajęcie trzeciego miejsca w rejonie jest dużym sukcesem tej zawodniczki. Musiała tylko uznać wyższość najlepszej zawodniczki województwa w tej kategorii wiekowej Aleksandrze Łuczka oraz Patrycji Rycaj – czwarta w województwie (zawodniczki Trefla Zamość).

 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk w tenisie stołowym – indywidualnie

Szkolnego Zwiąaku Sportowego (SZS)

Szczebrzeszyn 07.11.2012

 

Dziewczęta młodsze:

   Miejsce

            Nazwisko imię

                Szkoła

               Opiekun

         1.

Niedźwiecka Sandra

SP Zawada

Moch Tomasz

         2.

Szewczak Weronika

SP Łopiennik Górny

Kmieć Sylwia

         3.

Grosman Aleksandra

SP Sitaniec

Grosman

         4.

Szczerba Weronika

SP Tarnoszyn

Korga Marek

       5-6.

Kuron Julia

SP Zawada

Moch Tomasz

       5-6.

Czok Aleksandra

SP Łaszczów

Małysz Robert

       7-8.

Silezin Wiktoria

SP9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joan.

       7-8.

Marchewka Patrycja

SP Tarzymiechy

Stafijowski  Dariusz

      9-12.

Sawa Martyna

SP Łopiennik Górny

Kmieć Sylwia

      9-12.

Pieczykolan Klaudia

SP9 Zamość

Magnowska Szmidt Joanna

      9-12.

Skrzyńska Dagmara

SP9 Zamość

Magnowska Szmidt Joanna

      9-12.

Ciećko Weronika

SP Telatyn

Tucka Ewelina

     13-15.

Czyż Alicja

SP4 Zamość

Kunicka Jolanta

     13-15.

Smotryś Paulina

SP Tarzymiechy

Stafijowski  Dariusz

     13-15.

Wnuk Wiktoria

SP Suchowola

Szmidt Piotr

 

Punktacja drużynowa

Miejsce

                    Szkoła

                Punkty

                 Powiat

         1.

SP Zawada

                    25,5

Zamość

     2-3.

SP9 Zamość

                    19,5

 

     2-3.

SP Łopiennik Górny

                    19,5

Krasnystaw

        4.

SP Sitaniec

                    13

Zamość

        5.

SP Tarnoszyn

                    12

Tomaszów Lub.

     6-7.

SP Łaszczów

                    10,5

Tomaszów Lub.

     6-7.

SP Tarzymiechy

                    10,5

Krasnystaw

        8.

SP Telatyn

                      5,5

Tomaszów

        9.

SP4 Zamość

                      2

 

 

Chłopcy młodsi:

         1. 

Sirko Jakub

SP Zawada

Moch Tomasz

         2.

Jankowski Krystian

SP Sitno

Ostrowski Andrzej

         3.

Płatek Krzysztof

SP Tarzymiechy

Stafijowski Dariusz

         4.

Karaś Jakub

SP Zawada

Moch Tomasz

       5-6.

Zwolak Mateusz

SP Łaszczów

Małysz Robert

       5-6.

Żurowski Piotr

SP Tarnoszyn

Korga Marek

       7-8.

Piłat Jakub

SP Michalów

Mroczka Piotr

       7-8.

Rozwałka Łukasz

SP Fajsławice

Salecka Ewa

      9-12.

Sołdaczuk  Kacper

SP 10 Zamość

Prus Anna

      9-12.

Staroń Daniel

SP10 Zamość

Prus Anna

      9-12.

Klimczuk Jakub

SP Grodysławice

Mroczka Piotr

      9-12.

Jabłoński Jakub

SP Orłów Murowany

Kalman Daniel

     13-15.

Korga Jakub

SP4 Zamość

Kunicka Jolanta

     13-15.

Kasprzak Adam

SP4 Zamość

Kunicka Jolanta

     13-15.

Golec Kamil

SP Gorzków

Jakowiecka Agnieszka


Punktacja drużynowa 

         1.

SP Zawada

                     27

Zamość

         2.

SP Sitno

                     14

Zamość

         3.

SP Tarzymiechy

                     13

Krasnystaw

         4.

SP10 Zamość

                     11

 

       5-6.

SP Łaszczów

                     10,5

Tomaszów Lub.

       5-6.

SP Tarnoszyn

                     10,5

Tomaszów Lub.

       7-8.

SP Michalów

                       8,5

Tomaszów Lub.

       7-8.

SP Fajsławice

                       8,5

Krasnystaw

      9-10.

SP Grodysławice

                       5,5

Tomaszów Lub.

      9-10.

SP Orłów Murowany

                       5,5

Krasnystaw

        11.

SP4 Zamość

                       4

 

        12.

SP Gorzków

                       2

Krasnystaw

 

Dziewczęta starsze:

         1.

Łuczka Aleksandra

SP Sitno

Ostrowski Andrzej

         2.

Rycaj Patrycja

SP Sitno

Ostrowski Andrzej

         3.

Kowalczuk Weronika

SP Gozdów

Królicki Tomasz

         4.

Czechońska Wiktoria

SP8 Zamość

Kanarszczuk Barbara

       5-6.

Skijko Karolina

SP Telatyn

Tucka Ewelina

       5-6.

Rzemieniuk Weronika

SP Wielącza

Dudek Ewa

       7-8.

Drążek Wiktoria

SP Grodysławice

Mroczka Piotr

       7-8.

Pyzik Magda

SP Tarnogóra Kolonia

Orkiszewski Arkadiusz

      9-12.

Skindzier Anna

SP Gozdów

Królicki Tomasz

      9-12.

Golec Izabela

SP Gozdów

Królicki Tomasz

      9-12.

Żuk Magdalena

SP Łaszczów

Małysz Robert

      9-12.

Tymura Joanna

SP8 Zamość

Kanarszczuk Barbara

    13-16.

Mochniej Aleksandra

SP Siennica Różana

Ślipecki Janusz

    13-16.

Białek Joanna

SP Gorzków

Jakowiecka Agnieszka

    13-16.

Frańczak Anna

SP9 Zamość

Magnowska Szmidt Joanna

    13-16.

Palejewska Karolina

SP9 Zamość

Magnowska Szmidt Joanna

    17-20.

Chodorowska Patrycja

SP Podhorce

Królicki Tomasz

    17-20.

Guz Magdalena

SP Siennica Różana

Ślipecki Janusz

    17-20.

Bielik Katarzyna

SP Sitno

Ostrowski Andrzej

    17-20.

Frańczuk Samanta

SP Hubinek

 

 

Punktacja  drużynowa

         1.

SP Sitno

                    41,5

Zamość

         2.

SP Gozdów

                    39

Hrubieszów

         3.

SP8 Zamość

                    27,5

 

       4-5.

SP Wielącza

                    15,5

Zamość

       4-5.

SP Telatyn

                    15,5

Tomaszów

       6-7.

SP Grodysławice

                    13,5

Tomaszów

       6-7.

SP Kol. Tarnogóra

                    13,5

Krasnystaw

         8.

SP9 Zamość

                    13

 

         9.

SP Łaszczów

                    10,5

Tomaszów

       10.

SP Siennica Różana

                      9

Krasnystaw

       11.

SP Gorzków

                      6,5

Krasnystaw

    12-13.

SP Hubinek

                      2,5

Tomaszów

     12-13.

SP Podhorce

                     2,5

Hrubieszów

 

Chłopcy starsi:

         1.

Nowosadowski  Kamil

SP Telatyn

Tucka Ewelina

         2.

Dyjak Paweł

SP Sitno

Ostrowski Andrzej

         3.

Buczak Jakub

SP Zawada

Moch Tomasz

         4.

Gajewski  Mateusz

SP Podhorce

Pitura Witold

       5-6.

Krzeszowski Kacper

SP1 Szczebrzeszyn

Kalita Zbigniew

       5-6.

Mikuliński  Bartłomiej

SP1 Szczebrzeszyn

Kalita Zbigniew

       7-8.

Babiuch Kamil

SP3 Zamość

Gromadzki Michał

       7-8.

Drożdzak Adrian

SP Gozdów

Królicki Tomasz

      9-12.

Pomarański Patryk

SP4 Zamość

Kunicka Jolanta

      9-12.

Horniak Krzysztof

SP Podhorce

Królicki Tomasz

      9-12.

Kostrubiec Michał

SP9 Zamość

Magnowska Szmidt Joanna

      9-12.

Petz Krystian

SP Sitno

Ostrowski Andrzej

     13-16.

Barczak Marcin

SP Podhorce

Pitura  Witold

     13-16.

Adamiec Konrad

SP Fajsławice

Salecka Ewa

     13-16.

Kostrubiec Michał

SP9 Zamość

Magnowska Szmidt Joanna

     13-16.

Kostka Łukasz

SP Fajsławice

Salecka Ewa

     17-20.

Wawryk Mateusz

SP4 Zamość

Kunicka Joanna

     17-20.

Szwed Kamil

SP Grodysławice

Mroczka Piotr

     17-20.

Wesołowski Maciej

SP Gozdów

Królicki Tomasz

     17-20.

Roman Konrad

SP Kol. Tarnogóra

Orekiszewski Arkadiusz

 

Punktacja drużynowa

        1.

SP1 Szczebrzeszyn

                     31

Zamość

        2.

SP Sitno

                     29,5

Zamość

        3.

SP Podhorce

                     27,5

Tomaszów

        4.

SP Telatyn

                     20

Tomaszów

        5.

SP Zawada

                     18

Zamość

        6.

SP9 Zamość

                     17

 

        7.

SP Gozdów

                     16

Hrubieszów

      8-9.

SP3 Zamość

                     13,5

 

      8-9

SP4 Zamość

                     13     

 

       10.

SP Fajsławice

                     13

Krasnystaw

11.

SP Podhorce

                     10,5

Hrubieszów

    12-13.

SP Grodysławice

                       2,5

Tomaszów

    12-13.

SP Kol. Tarnogóra

                       2,5

Krasnystaw

 

Awans do zawodów Wojewódzkich SZS wywalczyli zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-4 w swoich kategoriach.