Bieg „Unii Horodelskiej”

30 września na trasie Horodło – Hrubieszów odbył się XVII Międzynarodowy Bieg Uliczny „Unii Horodelskiej. W ramach biegu głównego odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Półmaratonie.

Reklamy

u>Komunikat
Z XVII MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU ULICZNEGO
UNI HORODELSKIEJ
ORAZ
MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELKSKIEGO W PÓŁMARATONIE
HRUBIESZÓW 30.09.2007 r.

MĘŻCZYŹNI

Lp Nazwisko i imię Klub
1 Jachimczak Mikołaj Łuck-Ukraina
2 Waszczuk Siergiej Łuck-Ukraina
3 Ganchar Oleskiej Haków-Ukraina
4 Jabłoński Artur Unia Hrubieszów
5 Kuzdra Dariusz Agros Zamość
6 Borys Andrej Kołomyja-Ukraina
7 Fiskowicz Siergiej Nowowołyńsk-Ukraina
8 Listopad Andrzej CH.Azoty Puławy
9 Podlipny Marek LW Bogdanka
10 Szady Tomasz Unia Hrubieszów
11 Komola Kazimierz CH.Azoty Puławy
12 Murat Jan CH.Azoty Puławy
13 Lipski Łukasz Unia Hrubieszów
14 Gruca Krzysztof LW Bogdanka
15 Bisek Marek LW Bogdanka
16 Chwedyna Tomasz LKS Milanów
17 Jankowski Eugeniusz OPEK Puławy
18 Purzycki Jan Puławy
19 Surowiec Marian LKS Milanów
20 Pawłowski Zbigniew CH.Azoty Puławy
21 Kić Robert JW.Hrubieszów
22 Michno Marian Start Lublin
23 Jerzy Hiller Start Lublin

KOBIETY

Lp Nazwisko i imię Klub
1 Tozłołanu Lila Mołdawia
2 Olśniewa Lenina Kijów-Ukraina
3 Koźluk Giergienia Łuck-Ukraina
4 Żółkiewska Małgorzata UREN Łaszczów
5 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

KATEGORIE WIEKOWE MĘŻCZYŹNI

20-29 lat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Jabłoński Artur Unia Hrubieszów
2 Szady Tomasz Unia Hrubieszów
3 Lipski Łukasz Unia Hrubieszów

30-39 lat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Kuzdra Dariusz Agros Zamość
2 Listopad Dariusz Puławy
3 Podlipny Marek LW Bogdanka
4 Chwedyna Tomasz LKS Milanów
5 Kic Robert JW. Hrubieszów

40-49 lat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Komola Kazimierz CH. Azoty Puławy
2 Gruca Krzysztof LW Bogdanka
3 Bisek Marek LW Bogdanka

50-59 lat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Murat Jan CH. Azoty Puławy
2 Jankowski Eugeniusz OPEC Puławy
3 Surowiec Marian LKS Milanów
4 Pawłowski Zbigniew CH.Azoty Puławy

60 lat i starsi
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Jan Purzycki Puławy
2 Michno Marian Start Lublin
3 Hiller Jerzy Start Lublin

Mistrzami Województwa w półmaratonie zostali:
Kobiety – Żółkiewska Małgorzata (Uren Łaszczów)
Mężczyźni- Jabłoński Artur (Unia Hrubieszów)

Najlepszymi z gminy Horodło i Miasta Hrubieszowa zostali:
Kobiety – Muzyczuk Małgorzata (Hrubieszów)
Mężczyźni – Jabłoński Artur (Horodło)
– Lipski Łukasz (Hrubieszów)

BIEGI MŁODZIEŻOWE

Dziewczęta I kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Zebzda Monika SP Horodło
2 Muć Patrycja SP Urszulin
3 Kaczyńska Beata SP Horodło
4 Charatynowicz Katarzyna SP Horodło
5 Szadkowska Jolanta SP Urszulin
6 Piasecka Diana SP Urszulin
7 Sadłowska Katarzyna SP Horodło
8 Usowska Izabela SP Horodło
9 Małyska Agnieszka SP Matcze
10 Majkut Klaudia SP Horodło
11 Ciesielczyk Wiktoria SP 2 Hrubieszów
12 Werner Angelika SP Urszulin
13 Kaczyńska Agnieszka SP Horodło
14 Pieczykolan Agata SP Horodło

CHŁOPCY I kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Wroński Bartłomiej SP Kobło
2 Bedłuszczak Mateusz SP Urszulin
3 Haraciuk Patryk SP Kopyłów
4 Dańczuk Michał SP Horodło
5 Gajewski Przemysław SP Kobło
6 Serafin Mateusz SP Urszulin
7 Brzozowiec Kamil SP Urszulin
8 Zdunek Daniel SP Urszulin
9 Jonak Patryk SP Horodło
10 Książka Zachariasz SP Urszulin
11 Orlon Patryk SP Horodło
12 Urbańczyk Mateusz SP Horodło
13 Targosz Sebastian SP Urszulin
14 Marzec Michał SP Horodło
15 Graf Piotr SP Horodło
16 Dańczuk Mateusz SP Horodło
17 Tyszczuk Mateusz SP Urszulin
18 Romak Michał SP Horodło
19 Rudawski Maciej SP Horodło
20 Patyjewicz Michał SP Horodło
21 Stasiak Sebastian SP Horodło
22 Weremij Jacek SP Horodło

Dziewczęta II kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Pawlos Wiktoria ZSG 2 Hrubieszów
2 Bedłuszak Marta G Urszulin
3 Załuska Urszula SP Horodło
4 Steciuk Kamila G Horodło
5 Zebzda Małgorzata G Horodło
6 Boniewska Magdalena SP Horodło
7 Lewandowska Paulina G Urszulin
8 Kostecka Dominika SP Urszulin
9 Ślązak Krystyna G Horodło
10 Chudzik Milena SP Urszulin

Chłopcy II kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Łopocki Szymo G1 Hrubieszów
2 Sajdłowski Wojciech G Horodło
3 Szysz Przemysław G Urszulin
4 Piech Sebastian G Urszulin
5 Gajewski Wojciech G Horodło
6 Łopaciuk Mateusz G Horodło
7 Iwaniuk Adrian SP Urszulin
8 Barczuk Marcin G Horodło
9 Malicki Sławomir G Horodło
10 Gruszczyński Mateusz G Horodło
11 Pawłowski Sylwester G Urszulin
12 Charatynowicz Damian SP Horodło
13 Kaczyński Andrzej SP Horodło
14 Szysz Karol G Urszulin
15 Orłowski Jakub SP Urszulin
16 Zbirowski Michał SP Horodło
17 Bogowski Klaudiusz SP Horodło

Dziewczęta III kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Hojda Maja G2 Hrubieszów
2 Bojarczuk Paulina ZSG 2 Hrubieszów
3 Hulanicka Marianna ZSG 2 Hrubieszów
4 Skiba Monika G Horodło
5 Patyjewicz Marta G Horodło
6 Pędrak Ewelina G Horodło
7 Pieczykolan Anna G Horodło
8 Niećko Anna G Urszulin
9 Tor Magdalena ZSG 2 Hrubieszów

Chłopcy III kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Nowacki Dariusz Nefryt Lubartów
2 Trzciński Szymon LW Bogdanka
3 Szczerbinki Kamil G Horodło
4 Kloc Paweł G Urszulin
5 Barczuk Mateusz G Horodło
6 Pańko Przemysław G Horodło
7 Załuski Albert G Horodło
8 Pawłowski Grzegorz G Horodło
9 Wesołowski Łukasz G Horodło
10 Zieliński Emil G Horodło
11 Fedaczyński Arkadiusz G Horodło
12 Herda Mariusz G Horodło
13 Karwłowski Krzysztof G Horodło
14 Simbiga Michał G Horodło
15 Jeżyna Maciej G Horodło
16 Bielewicz Łukasz G 1 Hrubieszów
17 Malicki Piotr G Horodło
18 Sacharczuk Kamil G Horodło
19 Rutkowski Krystian G 1 Hrubieszów

Dziewczęta IV kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Chilewska Joanna LO Horodło

Chłopcy IV kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Mielniczuk Adrian ZS 3 Hrubieszów
2 Szczerbinki Paweł ZS 2 Hrubieszów
3 Załuski Bartłomiej ZS 2 Hrubieszów
4 Kotyński Łukasz ZS Urszulin

Dziewczęta V kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Steciuk Ilona LO Horodło

Chłopcy V kat
Lp Nazwisko i imię Klub
1 Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów

Biegi Młodzieżowe odbyły się w ramach akcji „CAŁA POLSKA BIEGA”.

Patronat honorowy sprawował Marszałek Województwa Lubelskiego.

Organizatorzy imprezy:
Rada i Burmistrz Miasta Hrubieszów
Rada i Wójt Gminy Horodło
Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Rada i Wójt Gminy Hrubieszów
Hrubieszowski Dom Kultury
Gminny Ośrodek Kultury w Horodle
Miejski Klub Sportowy Unia Hrubieszów
Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Na zdjęciu – jedyna (i najlepsza) uczestnicząca w biegu kobieta z Hrubieszowa – Małgorzata Muzyczuk.