Dominik Goch z Werbkowic w finale wojewódzkim tenisowej Gimnazjady!

W Szczebrzeszynie odbyła się indywidualna Rejonowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym. Z powiatu hrubieszowskiego najlepiej spisał się wychowanek Jarosława Kaczoruka – Dominik Goch z Werbkowic, zajmując czwarte miejsce uzyskał awans do Mistrzostw Województwa. W ogólnej punktacji Zespół Szkół z Werbkowic zajął pierwsze miejsce.

Reklamy

Miejsca pozostałych zawodników i szkół z powiatu w komunikacie poniżej.

 

Komunikat końcowy

Rejonowej Gimnazjady w tenisie stołowym

Szczebrzeszyn 23.10.2013

 

Dziewczęta:     

 Miejsce

Nazwisko i imię

                Szkoła

                   Punkty     

         1.

Rycaj Patrycja

G. Sitno

                      23

         2.

Łuczka Aleksandra

G. Sitno

                      22

         3.

Żukowska Zuzanna

G.2 Tomaszów

                      21

         4.

Serafin Zuzanna

G. Fajsławice

                      20

         5.

Pędzisz Anita

G. Fajsławice

                      19

         6.

Moszczyńska Emilia

G.6 Zamość

                      18

      7-8.

Kornas Agata

G.6 Zamość

                      16.5

      7-8.

Ratowska Dominika

G. Ulhówek

                      16,5 

      9-12.

Krzesińska Maja

G.4 Zamość

                      13,5

      9-12.

Jasina Paula

G.ZS2 Hrubieszów

                      13,5

      9-12.

Zarek Weronika

G. Uchanie

                      13,5

      9-12.

Jankowska Wiktoria

G. Fajsławice

                      13,5

    13-16.

Czechońska Wiktoria

G.5 Zamość

                        9,5

    13-16.

Romanowicz Monika

G. Ulhówek

                        9,5

    13-16.

Kutera Magda

G.ZS2 Hrubieszów

                        9,5

    13-16.

Loc Zuzanna

G. Zawada

                        9,5

    17-23.

Sobczak Danuta

G. Fajsławice

                        4

    17-23.

Sarecka Emilia

G.4 Zamość

                        4

    17-23.

Drążek Diana

G. Ulhówek

                        4

    17-23.

Gierlasińska  Aleksandra

G.ZS2 Hrubieszów

                        4    

    17-23.

Hołubowicz Natalia

G. Uchanie

                        4

    17-23.

Klimczuk Katarzyna

G. Rachanie

                        4

    17-23.

Prus Joanna

G. Zwierzyniec

                        4

 

Punktacja drużynowa dziewcząt

Miejsce

                Szkoła

                  Punkty

                  Powiat

         1.

Gim. Fajsławice

                     56,5

Krasnystaw

         2.

Gim. Sitno

                     45

Zamość

         3.

Gim.6 Zamość

                     34,5

 

         4. 

Gim.ZS2 Hrubieszów

                     27

 Hrubieszów

         5.

Gim.2 Tomaszów

                     21

 

      6-7.

Gim.4 Zamość

                     17,5

 

      6-7.

Gim. Uchanie

                     17,5

Hrubieszów

          8.

Gim. Ulhówek

                     13,5

Tomaszów

     9-10.

Gim.5 Zamość

                       9,5         

 

     9-10.

Gim. Zawada

                       9,5 

Zamość

    11-12.

Gim. Rachanie

                       4 

Tomaszów

    11-12.

Gim. Zwierzyniec

                       4

Zamość

 

 

Chłopcy:

         1.

Kadłubiński Jakub

G. Szczebrzeszyn

                       23

         2.

Banach Wiktor

G. Szczebrzeszyn

                       22

         3.

Kłak Sebastian

G. Podhorce

                       21

         4.

Goch  Dominik

G. Werbkowice

                       20

         5.

Łyczko Konrad

G. Michalów

                       19

         6.

Olech Grzegorz

G. Gorajec

                       18 

      7-8.

Chudyga Krystian

G. Michalów

                       16,5

      7-8.

Rymarz Paweł

G. Gorajec

                       16,5

    9-12.

Gałan Łukasz

G. Werbkowice                                      

                       13,5

    9-12.

Lewandow3ski Patryk

G. Izbica

                       13,5  

    9-12.

Cisek Kacper

G. Podhorce

                       13,5

    9-12.

Skotnicki Patryk

G. Werbkowice

                       13,5

  13-16.

Biziorek Rafał

G.ZSM1 Hrubieszów  

                          9,5

  13-16.

Daszkiewicz Dawid

G.2 Zamość

                          9,5

  13-16.

Ignaciński Mateusz

G. Izbica

                          9,5

  13-16.

Kić Michał

G. Izbica

                          9,5 

  17-23.

Antonowicz Hubert

G.ZSM1 Hrubieszów

                          4

  17-23.

Szozda Michał

G.5 Zamość

                          4

  17-23.

Maroszek Krzysztof

G.Katol. Zamość

                          4

  17-23.

Szczeklik Marcel

G. Fajsławice

                          4

  17-23.

Dudek Piotr

G. Sitno

                          4

  17-23.

Franczak Sebastian

G. Izbica

                          4

  17-23.

Pomarański Patryk

G.4 Zamość

                          4

 

Punktacja drużynowa  chłopców

         1.

Gim. Werbkowice

                      47      

Hrubieszów

         2.

Gim. Szczebrzeszyn

                      45

Zamość

         3.

Gim. Izbica

                      36,5

Krasnystaw

         4.

Gim. Michalów

                      35,5  

Tomaszów

      5-6.

Gim. Podhorce

                      34,5 

Tomaszów

      5-6.

Gim. Gorajec

                      34,5

Zamość

         7.

G.ZSM1 Hrubieszów

                      13,5

 

         8.

Gim.2 Zamość

                        9,5

 

      9-13.

Gim.5 Zamość

                        4

 

      9-13.

Gim. Katol. Zamość

                        4 

 

      9-13.

Gim. Fajsławice

                        4

Krasnystaw

      9-13.

Gim.4 Zamość

                        4

 

      9-13.

Gim. Sitno

                        4

Zamość

 

Do Wojewódzkiej Gimnazjady awansowali zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-5 w swoich kategoriach.

 

PSZS Hrubieszów