Drużynowe Igrzyska w tenisie stołowym

Komunikat z Drużynowych Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym rozegranych 09.12.2010 r. w hali Zespołu Szkół w Horodle w ramach Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego.

Reklamy

Dziewczęta – rocznik 2000 i młodsze (IV klasa i mł)

Reklamy

Wyniki spotkań:
SP Gozdów – SP Horodło 3 : 0

1 miejsce – SP Gozdów (Kowalczuk Weronika, Gierlasińska Aleksandra)
2 miejsce – SP Horodło (Ostrowska Klaudia, Semenowicz Klaudia, Kostrubiec Paulina)

Dziewczęta – rocznik 1998/1999 (V–VI klasa)

Wyniki spotkań:
SP Wiszniów – SP Horodło 3 : 0
SP Podhorce – SP Mircze 3 : 0
SP – 3 Hrubieszów – SP Wiszniów 3 : 1
SP Horodło – SP Mircze 2 : 3
SP Mircze – SP Wiszniów 0 : 3
SP – 3 Hrubieszów – SP Podhorce 3 : 2
SP Podhorce – SP Wiszniów 1 : 3

1 miejsce – SP – 3 Hrubieszów (Ciesielczuk Wiktoria, Chodun Joanna)
2 miejsce – SP Wiszniów (Milewicz Anna, Głaz Aleksandra, Ślepko Aleksandra)
3 miejsce – SP Podhorce (Prus Barbara, Brzozowska Jagoda)
4 miejsce – SP Mircze (Karwacka Karolina, Nowosad Stella, Nowacka Aleksandra)
5 miejsce – SP Horodło (Majkut Klaudia, Charatynowicz Katarzyna, Boniewska Karolina)

Chłopcy – rocznik 2000 i młodsi (IV klasa i mł)

Wyniki spotkań:
SP Mircze – SP Podhorce 3 : 1
SP Horodło – SP – 3 Hrubieszów 2 : 3
SP Wiszniów – SP Mircze 0 : 3
SP Podhorce – SP Horodło 3 : 0
SP Podhorce – SP Wiszniów 0 : 3
SP Mircze – SP – 3 Hrubieszów 3 : 0
SP Wiszniów – SP – 3 Hrubieszów 3 : 1

1 miejsce – SP Mircze (Matysiak Kacper, Pacaj Kacper)
2 miejsce – SP Wiszniów (Jóźwiak Hubert, Jewuła Dawid)
3 miejsce – SP – 3 Hrubieszów (Malowany Maciej, Kraszkiewicz Przemysław)
4 miejsce – SP Podhorce (Drewniak Kacper, Horniak Krzysztof)
5 miejsce – SP Horodło (Kołodziejczyk Michał, Duma Dominik, Rudawski Piotr)

Chłopcy – rocznik 1998/1999 (V–VI klasa)

Wyniki spotkań:
SP Wiszniów – SP Mircze 0 : 3
SP Gozdów – SP Horodło 3 : 0
SP – 3 Hrubieszów – SP Mircze 0 : 3
SP Wiszniów – SP Horodło 3 : 0
SP Wiszniów – SP – 3 Hrubieszów 1 : 3
SP Mircze – SP Gozdów 1 : 3
SP Mircze – SP – 3 Hrubieszów 3 : 1

1 miejsce – SP Gozdów (Kowalczuk Łukasz, Masicz Paweł)
2 miejsce – SP Mircze (Kot Karol, Guzina Michał, Łoś Radosła)
3 miejsce – SP – 3 Hrubieszów (Jóźwiak Damian, Popławski Kacper)
4 miejsce – SP Wiszniów (Bujak Adrian, Jędra Szymon, Grządkowski Kacper)
5 miejsce – SP Horodło (Pędrak Bartosz, Matwiejczuk Damian, Mochnaczewski Grzegorz)

Najlepsze dwa zespoły uzyskały awans do finału rejonowego, który odbędzie się 07.01.2011 r. w Hrubieszowie.

Chciałbym złożyć podziękowania Dyrekcji Zespołu Szkół w Horodle za udostępnienie hali i możliwość przeprowadzenia zawodów, które zostały zorganizowane przez nauczycieli ZS w Horodle – pana Zbigniewa Janeczko i Mirosława Kamienia. Podziękowania należą się również nauczycielom za przygotowanie uczniów i udział w zawodach oraz panu Zbigniewowi Krawczukowi za udostępnienie niezbędnego sprzętu sportowego.

Pozdrawiam !
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy (M.K)
Komunikaty sporządził Mirosław Kamień