Dwójka, Trójka i dwie drużyny z Dołhobyczowa awansowały do zawodów rejonowych

Do rozgrywek na szczeblu rejonowym awansowały po dwie drużyny z każdej kategorii wiekowej – jest to dodatkowy bonus dla powiatu (zwykle awansuje jedna drużyna), ponieważ w ubiegłym roku Trójka w obu wygrała rejon i awansowała do finału wojewódzkiego. Mała frekwencja szkół uczestniczących w zawodach nie służy jednak rozwojowi sportu w powiecie.

Reklamy

Komunikat z Powiatowych Igrzysk w mini piłce siatkowej chłopców rozegranych w hali
Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w dniu 13.01.2012 r.

Do zawodów z całego Powiatu przystąpiły tylko 3 Szkoły, z których każda wystawiła po 2 drużyny:
Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie
Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie

Poszczególne wyniki W drużynach 3-osobowych:
ZSM NR 2 – GZS W DOŁHOBYCZOWIE 0:2 (12:15 ; 23:25)
SP 3 – ZSM NR 2 0:2 (25:27 ; 15:25)
SP 3 – GZS W DOŁHOBYCZOWIE 0:2 (23:25 ; 10:25)

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN:

1. GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOŁHOBYCZOWIE, op. Kulczyński Mariusz
Szkołę reprezentowali:
BOSOWSKI JAKUB
ŁABA KACPER
OPALIŃSKI DANIEL
GAŁAN KRZYSZTOF
KONDRACIUK ADRIAN
BARAN MATEUSZ
TORBA DAMIAN

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 2 W HRUBIESZOWIE, op. Jóźwiak Robert, Bielecka Marzanna
Szkołę reprezentowali:
PANASIEWICZ RAFAŁ
SAMSONOWICZ ŁUKASZ
WARSZAWA KAMIL
LASKOWSKI DAMIAN
ŁOMAŃSKI MATEUSZ
JUSZCZUK KONRAD
STANKIEWICZ ŁUKASZ

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W HRUBIESZOWIE, op. Tomasz Lenard
Szkołę reprezentowali:
SZELĄG PAWEŁ
ZALEWSKI JAKUB
KOWALSKI KRYSTIAN
SKRZYŃSKI GRZEGORZ
CZARNECKI SZYMON
ROMAŃSKI MICHAŁ
KOPERA SZYMON

Do zawodów rejonowych awansowały dwie pierwsze drużyny.

Poszczególne wyniki W drużynach 4-osobowych:
ZSM NR 2 – GZS W DOŁHOBYCZOWIE 0:2 (25:21 ; 25:10)
SP 3 – ZSM NR 2 2:0 (25:15 ; 25:16)
SP 3 – GZS W DOŁHOBYCZOWIE 2:0 (25:14 ; 25:22)

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN:

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W HRUBIESZOWIE, op. Tomasz Lenard
Szkołę reprezentowali:
FRANKIEWICZ KAMIL
FIJOŁEK PATRYK
KASZTELAN PRZEMYSŁAW
WARECKI KAMIL
SMERDEL BARTOSZ
CHACHLER HUBERT
CHACHLER BARTŁOMIEJ
WAL OSKAR
WARENICA MACIEJ
USOWSKI MICHAŁ

2. GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOŁHOBYCZOWIE, op. Kulczyński Mariusz
Szkołę reprezentowali:
MARSZALEC PAWEŁ
ROZICKI MICHAŁ
KŁOS PAWEŁ
LEWICKI ŁUKASZ
JÓŹWIK MIŁOSZ
JASIŃSKI SZYMON
ŚWIĄTKO DOMINIK
OŻÓG KAMIL

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 2 W HRUBIESZOWIE, op. Jóźwiak Robert, Bielecka Marzanna
Szkołę reprezentowali:
TOMASZCZUK BARTEK
DOBOSZ BARTEKGIELETA KONRAD
KOŚCIOWSKI KONRAD
KASPRZAK HUBERT
WRONA HUBERT
SZCZEPAŃSKI PAWEŁ
CABOŃ KRYSTIAN
MIL SEBASTIAN

Do zawodów rejonowych awansowały dwie pierwsze drużyny

Komunikat sporządził: Tomasz Lenard

***

Do rozgrywek na szczeblu rejonowym awansowały po dwie drużyny z każdej kategorii wiekowej – jest to dodatkowy bonus dla powiatu (zwykle awansuje jedna drużyna), ponieważ w ubiegłym roku Trójka w obu wygrała rejon i awansowała do finału wojewódzkiego. Mała frekwencja szkół uczestniczących w zawodach nie służy jednak rozwojowi sportu w powiecie i dopóki szkoły, a w szczególności nauczyciele wychowania fizycznego nie wykażą większej pasji w wykonywaniu swojego zawodu – trudno będzie mówić o jakichkolwiek sznasach na poprawę poziomu sportowego w naszym regionie.

***

Powiatowe Igrzyska – mini siatkówka chłopców