20 kwietnia 2024

Emocjonujące starcie na Politechnice Lubelskiej – I Liga mężczyzn unihokeja (WIDEO)

AZS Politechnika Lubelska po emocjonującym starciu ulega klubowi SZS Wieliszew w I lidze mężczyznunihokeja. Zawodnikiem meczu został grający trener Politechniki Lubelskiej – Michał Jagiełło.

Trzykrotnie zespół AZS Politechniki Lubelskiej wychodził na prowadzenie z drużyną SZS Wieliszew. To była zasługa Michała Jagiełło, który dobrze wszedł w to spotkanie.

– Czułem, że dzisiaj drużynie mogę pomóc. Trzy bramki strzeliłem, w tym pierwsza padła bardzo szybko. Nie ma co ukrywać, że z każdym meczem zyskujemy więcej spokoju. Gra od obrony jest najważniejsza. Nie ważne jak będziemy w ataku biegać, w obronie piłkę trzeba rozgrywać i przenosić ją umiejętnie do przodu – mówiłpo zakończeniu spotkania grający trener AZS Politechniki Lubelskiej – Michał Jagiełło.

Lubelski zespół po emocjonującym meczu, ostatecznie musiał uznać wyższość drużyny SZS Wieliszew. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3 dla gości.

Kolejne spotkanie we własnej hali zespół AZS Politechniki Lubelskiej rozegra 11 grudnia br. z klubem UKS Absolwent Siedlce.

­

­

(info, wideo: AZS PL, fot. Grzegorz Jurkowski)


Zobacz też:

Hrubieszowscy karatecy na zawodach w Lublinie (ZDJĘCIA)

Hrubieszowscy karatecy na zawodach w Lublinie (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie