Halowy turniej drużyn osiedlowych

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniu 20 grudnia na hali HOSiR rozgrywany był III Turniej piłki nożnej pod hasłem „Umiem grac i o zdrowie dbać”. Do turnieju zgłosiło się 17 drużyn, które zostały podzielone na grupy.

***

Losowanie zastąpione zostało kolejnością zgłoszeń mailowych – w ten sposób powstało 5 grup.

Wyniki rozgrywek przedstawiają zdjęcia.

Pierwsze drużyny z poszczególnych grup zagrały systemem pucharowym o miejsca od 1 do 5. Drugie drużyny w poszczególnych grupach zagrały o miejsca od 6 do 10. Trzecie drużyny z grup zajęły miejsca 11-15. Ostatnie drużyny w grupach zajęły miejsca 16-17.

Ostateczna klasyfikacja, przedstawia się następująco:
1. Vin-ko Team,
2. Jachu Team,
3. Kościuszko Team,
4. GSFT,
5. A w co gramy,
6. Degustatorzy,
7. Oni
8 – 9. Power Blanty
Jołki Połki
10. Dr Turbodynomeny
11 – 15. Harnaś Skład
Łałałiła Team
Tempostrzały
Kasanowa Team
Jagielony
16 – 17. Świerszczów Squad
Puchi Squad

Rozegrano wiele zaciętych pojedynków i brawa dla wszystkich uczestników za tak liczne przybycie i sportową postawę. Pierwszym trzem drużynom wręczono piłki nożne. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy.

Najlepszy zawodnik turnieju (Andrzej Całka), król strzelców (Paweł Bednarek) i najlepszy bramkarz (Mariusz Całka) otrzymali dyplomy.

Ponadto zgodnie z regulaminem nagrodzona została drużyna za grę fair play, a była to ekipa pod nazwą Power Blanty.

Oto składy poszczególnych zespołów (w nawiasie ilość strzelonych bramek):

Tempostrzały
1. Dworzański Adrian (2)
2. Cezary Gałka
3. Paweł Dąbrowski
4. Konrad Pachla (1)
6. Łukasz Magier
7. Stanisław Lisiczyński
8. Dariusz Bielak

Świerszczów Squad
1. Michał Hukowski (1)
2. Mateusz Jeczeń
3. Michał Panasiewicz
4. Paweł Sidorowicz
5. Emil Dęga
6. Piotr Świstowski
7. Przemysław Osmański
8. Sebastian Papuda

ONI
1. Marcin Gałan
2. Marcin Bakalarczuk (3)
3. Paweł Szostak
4. Mateusz Kłak
5. Hubert Gomuła
6. Szymon Popławski
7. Krystian Malowany (1)

Kościuszko Team
1. Kamil Nazar (1)
2. Cezary Nazar
3.Tomek Kopczyński
4. Andrzej Baran
5. Paweł Mazurek (1)
6. Przemek Patyjewicz (1)
7. Paweł Sas (3)

Kasanowa Team
1. Mateusz Wypych
2. Paweł Sowa
3. Lukasz Kania
4. Jarosław Dziedzic
5. Ernest Szala
6. Pawel Palonka
7. Mateusz Omelczuk
8. Michal Łopocki
9. Przmyslaw Musiej
10. Pawel Jarzyński

Dr TurboDymoMeny
1. Mateusz Polikowski
2. Adrian Polikowski
3. Kamil Słupski (1)
4. Daniel Błazik
5. Przemysław Jaskuła (2)
6. Rafał Kliszcz
7. Damian Tyrka
8. Paweł Chimczuk

A w co gramy
1. Piotr Domański
2. Piotr Szostak (1)
3. Paweł Szczypek (1)
4. Paweł Falęta
5. Łukasz Koszyniuk
6. Tomek Watras
7. Michał Ciesielczuk
8. Paweł Pokrywka (2)

Łałałiła Team
1. Mikołaj Raczyński (1)
2. Krzysztof Zamościński
3. Artur Raczyński (1)
4. Adam Martyniuk
5. Adrian Kwieciński
6. Łukasz Oleszczuk
7. Podgórski (1)

Degustatorzy
1. Nowak Szymon (2)
2. Mateusz Ślązak
3. Mateusz Wysocki (1)
4. Mateusz Grzeszczuk
5. Paweł Bednarek (7)
6. Kowalski Artur

Vin-ko Team
1. Bednarczuk Paweł (4)
2. Całka Andrzej (5)
3. Całka Mariusz
4. Szopiński Przemysław (1)
5. Poterucha Aleksander (2)
6. Kozłowski Marcin
7. Zdunek Grzegorz
8. Bogucki Szymon (2)
9. Prystupa Bartłomiej
10. Wilczek Paweł

Puchi Squad
1. Damian Daciuk,
2. Adrian Demczuk
3. Sylwester Harapiuk
4. Tomasz Gołębiewski
5. Mateusz Dubienko
6. Mariusz Niźnikowski
7. Wojciech Gubała

Harnaś Skład
1. Mateusz Gałan
2. Piotr Lisiczyński
3. Sebastian Bida
4. Przemysław Osmański
5. Adam Drop
6. Adrian Wawrzaszek (1)

Power Blanty
1. Bartłomiej Janicki
2. Paweł Mosek (1)
3. Michał Kozik
4. Arkadiusz Stronkowski
5. Albin Zacharczuk
6. Mateusz Medak

GSFT
1. Artur Metelski (2)
2. Michał Pędrak
3. Mateusz Chmielewski (2)
4. Marcin Szpinda (2)
5. Dominik Gałka
6. Piotr Łomański
7. Szymon Piotrowski
8. Tomasz Kudrel
9. Paweł Ryszkiewicz

Jachu Team
1. Mateusz Jaskowiak (3)
2. Arkadiusz Głowacz
3. Łukasz Przychodzień
4. Bartłomiej Musielak
5. Łukasz Gardyński
6. Patryk Gomuła (1)
7. Krystian Bartosiuk

Jołki – Połki
1. Dominik Kazan
2. Mateusz Pańko
3. Jakub Dąbek
4. Mariusz Zając
5. Adrian Oleszczuk
6. Tomek Horembała
7. Albert Chachler (1)

Jagiellony:
1. Krystian Winogrodzki
2. Radosław Koza
3. Jakub Smal
4. Rafał Kata
5. Emil Kurzyński
6. Hubert Krawczyk
7. Maciej Dudek

Turniej był współfinansowany przez Gminę Miejską Hrubieszów.

Prosimy o uwagę, gdyż na łamach LubieHrubie ukaże się komunikat o terminie rozegrania ostatniego w tym roku turnieju piłki nożnej pod hasłem „Umiem grać i o zdrowie dbać”. Najprawdopodobniej turniej rozgrywany będzie 28 grudnia tj. w poniedziałek po Świętach Bożego Narodzenia.

Wesołych świąt !!!

Organizator:
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży
Zespołu Szkól nr 3 w Hrubieszowie
„Dla Szkoły”

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009