15 lipca 2024

Hrubieszów: Pobiegną „Szlakiem Gotów”

Organizatorzy IV Ogólnopolskiego Biegu „Szlakiem Gotów” jeszcze tylko przez kilka dni przyjmują zgłoszenia chętnych do udziału w zawodach. Odbędą się one na arenie lekkoatletycznej w Hrubieszowie w czwartek 19 września, a chętni mogą się zapisywać do najbliższej środy.

Reklamy

Bieg główny na trasie liczącej 5 kilometrów rozpocznie się o 12.15. Wystartują w nim kobiety i mężczyźni, urodzeni w 1995 roku i starsi, którzy będą klasyfikowani oddzielnie, a najlepsi otrzymają puchary. W biegach młodzieżowych, wbrew nazwie, mogą uczestniczyć nawet przedszkolaki, które będą rywalizować na dystansie 100 metrów. Najstarsi w tej kategorii, dziewczęta i chłopcy z roczników 1995 – 96, będą się ścigać na trasie o długości 1000 metrów. Pierwsze biegi dla najmłodszych rozpoczną się o 10.00. 

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane osobiście w siedzibie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ciesielczuka, telefonicznie pod numerem: 84 696 23 81, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: hosir@op.pl. Termin składania zgłoszeń upływa 18 września, ale organizatorzy deklarują, że na spóźnialskich czekają także w dniu zawodów w biurze w hali HOSiR. 

Reklamy

Do udziału w sportowej rywalizacji i kibicowania zawodnikom zachęcają HOSiR, burmistrz miasta i Stowarzyszenie „Hrubieszów na rowerach”. 


źródło: ias24.eu

Reklamy


Regulamin:

IV Ogólnopolski Bieg „Szlakiem Gotów” – regulamin imprezy