Hrubieszowianin Artur Kern zwycięzcą biegowego cyklu City Trail!

Biegi przełajowe w ramach CITY TRAIL w Lublinie są organizowane od trzech lat i w dniu 31.03.2016 r. odbyło się podsumowanie z nagradzaniem ostatniego cyklu. Wśród mężczyzn drugi raz z rzędu na najwyższym podium stanął po 4 zwycięstwach mieszkaniec Hrubieszowa Artur Kern. Wśród pań i panów nie ma sklasyfikowanych innych mieszkańców Ziemi Hrubieszowskiej, ponieważ warunek podstawowy to udział w 4 biegach z sześciu.

Reklamy

 

Klasyfikacja open

 

Mężczyźni

1. Kern Artur Hrubieszów/PR Lublin – 4 pkt.

2. Buczak Rafał Zamość – 10

3. Nestorowicz Łukasz Okszów – 15

4. Jastrzębski Damian Chodel – 15

5. Ceberak Bartosz Lubartów – 17

6. Biały Michał SKB Kraśnik – 19

 

Sklasyfikowano 196 panów

 

Kobiety

1. Wasilewska Joanna Biłgoraj – 4 pkt.

2. Jagieło – Mróz Dorota Biłgoraj – 9

3. Pleskaczyńska Julia Lublin – 11

4. Kosz Monika Rejowiec Fabryczny – 12

5. Siembieda Małgorzata Ułanów – 17

6. Korzeniowska Karolina – 20

 

Sklasyfikowano 7 pań

 

***

 

Ze strony  – CITY TRAIL

Lublin

W sezonie 2015/2016 sklasyfikowanych zostało 266 biegaczy, a takich, którzy startowali co najmniej raz było 560. W CITY TRAIL Junior liczba uczestników, którzy wystartowali 4 razy lub więcej to 45. Zawodników, którzy wystartowali co najmniej raz było 98. Procentowy udziałkobiet w Lublinie to 26.

Najszybszymi biegaczami zostali Joanna Wasilewska i Artur Kern. Najlepszy wynik Joanny na trasie nad Zalewem Zemborzyckim to 18:59. Najlepszy wynik Artura wynosi 15:34. W rywalizacji drużynowej zwyciężył pierwszy skład Pro Team.

Nagrodami w biegu głównym dla najlepszych zawodników w klasyfikacji OPEN były zegarkiSuunto, sprzęt marki Salomon oraz zestawy produktów Good Food. W kategoriach wiekowych najszybsi zawodnicy otrzymali gadżety Salomona oraz książki od Wydawnictwa Galaktyka. Najlepszy drużyny wywalczyły zestawy suplementów diety Etixx. W CITY TRAIL Junior nagrodami były książki Wydawnictwa Skrzat, koszulki od Nationale-Nederlandenoraz produkty OKT kids. Podczas ceremonii nagrody ufundowane przez Nationale-Nederlanden– bony o wartości 1000zł do Sklepów Partnerskich CITY TRAIL – odebrali zwycięzcy konkursu„Aktywnie-razem!”.

Kolejny sezon rozpoczynamy w październiku, ale już w lipcu odbędzie się druga edycja CITY TRAIL on Tour. W dwa tygodnie odwiedzimy każde z miast, w których odbywa się nasz jesienno-zimowy cykl. Będzie to okazja, by sprawdzić się na 5-kilometrowej trasie w letnich warunkach.

Do zobaczenia! 

 

***


Znane mi najbliższe biegi w woj. lubelskim


3.04.2016 r. Leszkowice

Przełajowe „Biegi Pierwiosnka

 

10.04. IV Dycha

Lublin – 10 km

Czwarta Dycha do Maratonu

 

 

Opracował – mak

Foto – ze strony CITY TRAIL