19 kwietnia 2024

Ka2 Team liderem HLK!

V kolejka HLK przyniosła zmianę na pozycji lidera – Ka2 Team po ciekawym i emocjonującym spotkaniu pokonali Ogólniak II 45:36 i bez porażki prowadzą w lidze.

Ogólniak I pewnie pokonał Dwójkę 59:21(13:3,14:7,10:6,22:5)i utrzymał trzecią pozycje w tabeli. Najlepsze spotkanie w sezonie zaliczył Łomański zdobywca 30pkt oraz powracający do gry Gąsior, który trafił 20 oczek. Przeciwnicy mimo wielu sytuacji rzutowych razili nieskutecznością co odbiło się na wyniku.  Zagrali kilka fajnych akcji ale było to dużo za mało na dobrze dysponowanych Łomka i Gonza.

W kolejnym meczu The Crew pokonali Trójkę 53:26(8:7,16:5,18:11,10:3). Przewaga fizyczna starszych kolegów była tutaj kluczowa jeśli chodzi o wynik meczu. Dużo wyżsi i silniejsi dominowali pod koszami zbierając mnóstwo piłek. Trójka zgrała świetną pierwszą kwartę, a ich zespołowa i waleczna gra mogła się podobać w całym meczu. Wyróżnili się Kozik(13pkt) i Watras ale i reszta zespołu zasłużyła na uznanie i pochwałę. U zwycięzców największą zdobycz punktową zaliczył Pokrywka- 24pkt.

Ostatni mecz wieczoru zapowiadał nie lada emocje. Spotkali się bowiem lider z v-ce liderem. Mecz nie zawiódł i trzymał w napięciu do ostatnich minut. Zawodnicy grali twardo i nie odpuszczali –mecz dzięki temu był ciekawym widowiskiem , walka o każdą pozycję i punkt trwała od pierwszych do ostatnich minut. Sporo było przez to kontrowersyjnych decyzji sędziego, z którymi nie zawsze zgadzali się zawodnicy. Mecz jednak mógł się podobać  a skuteczność zawodników była na dużym poziomie. Ka2 nie zmarnowali szansy i pokonali  Ogólniak II 45:36(14:8,6:13,12:11,13:4).

Na najbliższą kolejkę zapraszamy już w niedzielę  3 lutego. Halę otwieramy około godz. 15.45