Kawalerzysta Szwadronu Ziemi Hrubieszowskiej z tytułem wicemistrza Polski w Militarii

W dniach 4 – 5 września na terenie hipodromów Stara Miłosna i Legia Kozielska w Warszawie rozegrano turniej finałowy Mistrzostw Polski Militarii. Czarnym (chociaż srokatym) koniem zawodów okazał się Strzelec Kawalerii Ochotniczej Patryk Sagan ze Szwadronu Ziemi Hrubieszowskiej, który w pięknym stylu wywalczył 2 lokatę.

Patryk zostawił w tyle wielu renomowanych zawodników. Ustąpił o kilka punktów jedynie ułanowi Piotrowi Kubickiemu z 15 Pułku Ułanów Poznańskich, dosiadającemu pięknego siwego Narcyza. 3 miejsce wywalczył uł. Mikołaj Walter, także z 15 Pułku Ułanów.

Drugi zawodnik Szwadronu Ziemi Hrubieszowskiej – strz. Kamil Ciesielczuk na Pastorałce (zmagając się z bolesną kontuzją ręki) zajął 17 lokatę wśród 23 startujących.