Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 2:1

W niedzielę 19 sierpnia, na stadionie w Mirczu, gospodarz meczu, którym w tym wypadku był Kryształ Werbkowice pokonał Unię Hrubieszów 2:1. Jest to już druga porażka Unii w tej rundzie rozgrywkowej. Zaczyna się więc gorzej niż w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012.

Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 2:1 (1:0)

Bramki: Podolak 30, Krupa 75 – Bronicki 68

Kryształ objął prowadzenie już w dziesiątej minucie meczu po fatalnym błędzie bramkarza Unii. Na początku drugiej połowy na 1:1 wyrównał Maciej Bronicki. Niestety, kolejny błąd bramkarza Unii zakończył się drugą bramką dla Kryształu.

Szkoda, bo zespół Unii wypracował zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, a przed przegraną Kryształ uratował bardzo dobrze broniący bramkarz Suchodolski.

W Unii nie grało czterech zawodników z podstawowego składu zespołu: Mateusz Białacki (własne uroczystości weselne), Patryk Szatan (angina), bramkarz Patryk Mac (kontuzja) oraz Siergiej Borys (w trakcie załatwiania wizy).

Za tydzień Unia na własnym boisko podejmować będzie Piast Babice.

Pozostałe wyniki 2. kolejki (15 SIERPNIA)

Victoria Łukowa-Chmielek – Aleksandria Aleksandrów1:2

Igros Krasnobród – Olimpia Miączyn2:2

V-System Sparta Łabunie – Piast Babice1:0

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice4:2

Unia Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew6:1

Tanew Majdan Stary – Orkan Bełżec2:1

Grom Różaniec – Łada 1945 Biłgoraj1:2

Ostoja Skierbieszów – Tur Turobin1:4