Lekkoatleci w krajowych tabelach

Po wynikowym podsumowaniu sezonu 2007 okazuje się, że Rafał Fedaczyński przewodzi w kraju w chodzie sportowym na dystansie 50 km. i jest w czołówce na krótszych dystansach. W tabelach najlepszych są i inni lekkoatleci MKS „Unia” w Hrubieszowie aktualni jak i byli. Dla zainteresowanych – wyniki poniżej.

Reklamy

b>Seniorki

Kolejno: wynik,nazwisko i imię, klub

chód 5 km
21:38.27 KORZENIOWSKA Sylwia niest.Katowice
22:24 KWOKA Katarzyna Resovia Rzeszów
22:50 BUZIAK Paulina Sokół Mielec
22:56 DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice
22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań
23:23.46 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice
23:39 SZWARNÓG Agnieszka AZS-AWF Kraków
23:47.70 GOLBA Katarzyna Stal Mielec
24:25.64 CHRUŚCIEL Lucyna Agros Zamość
24:35.46 STRYCHARZ Joanna Stal Mielec
24:40.49 (12) KOSZAŁKO Joanna Żak Biała Podlaska
26:40.43 (25) ŁATKA Agnieszka Unia Hrubieszów
Uwaga – w nawiasie miejsce naszych zawodników

chód 20 km
1:32:47 KORZENIOWSKA Sylwia niest.Katowice
1:34:49 KWOKA Katarzyna Resovia Rzeszów
1:36:54 DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice
1:37:17 BUZIAK Paulina Sokół Mielec
1:39:50 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice
1:41:06 SZWARNÓG Agnieszka AZS-AWF Kraków
1:44:13 GOLBA Katarzyna Stal Mielec
1:48:09 KUBISIEWICZ Aleksandra AZS Poznań
1:52:04 NIEROBISZ Ewa Górnik w Zabrzu
1:53:16 BURDZIŃSKA Aleksandra Polonia War.
2:01:27 (14) ŁATKA Agnieszka Unia Hrubieszów

400 m
51.74 JESIEŃ Anna AZS-AWF Warszawa
52.04 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa
52.14 RADECKA Zuzanna AZS-AWF Katowice
52.38 PROKOPEK Grażyna AZS-AWF Warsz.
52.43 KARPIESIUK Agnieszka AZS Gdańsk
52.96 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom
53.31 KOSTRUBA Izabela Agros Zamość
53.40 LEMIESZ Aneta Warszawianka
53.48 WÓJCIK Jolanta AZS-AWF Kraków
54.36 KIEŁBASIŃSKA Anna Polonia Warsz,
55.54 (16) GRZYB Edyta AZS-AWF Warszawa

***

Seniorzy

5000 m
13:57.30 MURZYN Kamil Cracovia Kraków
13:58.70 KOZŁOWSKI Artur MULKS-MOS Sieradz
13:58.89 SZOST Henryk Oleśniczanka
14:00.09 KŁECZEK Radosław LLKS Osowa Sień
14:02.74 CHABOWSKI Marcin Wejher Wejherowo
14:03.21 GARDZIELEWSKI Arkadiusz Śląsk Wrocław
14:04.92 KACZMAREK Michał Grunwald Poznań
14:05.18 SNOCHOWSKI Rafał Wawel Kraków
14:10.10 PARSZCZYŃSKI Łukasz Polonia Warszawa
14:10.41 SHEGUMO Yared Polonia Warszawa
14:12.54 (14) KERN Artur Unia Hrubieszów

10 000 m
28:37.44 KACZMAREK Michał Grunwald Poznań
28:38.73 CHABOWSKI Marcin Wejher Wejherowo
29:13.51 KOZŁOWSKI Artur MULKS-MOS Sieradz
29:14.42 RZESZEWICZ Karol SKLA Sopot
29:21.34 GARDZIELEWSKI Arkadiusz Śląsk Wrocław
29:21.45 MURZYN Kamil Cracovia Kraków
29:40.15 JANIAK Marcin Zawisza Bydgoszcz
29:40.65 KŁECZEK Radosław LLKS Osowa Sień
29:48.09 WITKOWSKI Damian Warszawianka
30:05.02 ZBLEWSKI Tadeusz Olimpia Bytów
30:25.27 (12) KERN Artur Unia Hrubieszów

chód 10 km
40:43 AUGUSTYN Rafał AZS-AWF Kraków
40:52 KUCIŃSKI Beniamin niest.Katowice
40:58.89 SUDOŁ Grzegorz AZS-AWF Kraów
41:02 (4) FEDACZYŃSKI Rafa łUnia Hrubieszów
41:49.52 JELONEK Jakub AZS-AWF Kraków
41:52 BRZOZOWSKI Artur Znicz Biłgoraj
43:03 SIKORA Rafał AZS-AWF Kraków
43:42 HALMAN Wojciech Lechia Gdańsk
43:46 ROSIEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz
43:49.66 TOMALA Dawid AZS-AWF Katowice

chód 20 km
1:21:58 KUCIŃSKI Beniamin niest.Katowice
1:22:08 AUGUSTYN Rafał AZS-AWF Kraków
1:23:53 SUDOŁ Grzegorz AZS-AWF Kraków
1:24:17 BRZOZOWSKI Artur Znicz Biłgoraj
1:25:49 (5) FEDACZYŃSKI Rafał Unia Hrubieszów
1:25:52 JELONEK Jakub AZS-AWF Kraków
1:27:45 ŁUNIEWSKI Paweł Konradia Gdańsk
1:28:13 KALKA Kamil AZS-AWF Warszawa
1:28:22 GRZONKA Paweł MKL Szczecin
1:29:32 STASIEWICZ Michał Konradia Gdańsk

chód 50 km
3:48:07 (1) FEDACZYŃSKI Rafał Unia Hrubieszów
3:55:22 SUDOŁ Grzegorz AZS-AWF Kraków
3:59:27 BRZOZOWSKI Artur Znicz Biłgoraj
4:03:01 ROSIEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz
4:47:09 WOLSKI Dawid Resovia Rzeszów

kula
20.87 MAJEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa
19.87 GIŻA Jakub Stal Mielec
19.79 ZIELIŃSKI Dominik Lechia Gdańsk
19.13 KRZYWOSZ Krzysztof Podlasie Białystok
18.93 ŚLIWA Leszek Zawisza Bydgoszcz
18.91 PANKAU Grzegorz Krajna Sępólno
18.68 MROZIK Andrzej Pomorze Stargard
18.20 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot
18.12 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa
18.11 HODUN Michał AZS-AWF B. Podlaska
16.01 (29) BEŁZ Kamil AZS-AWF B. Podlaska

rzut dyskiem
66.61 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław
64.21 KRAWCZYK Andrzej AZS-AWF B. Podlaska
62.76 STAŃSKI Olgierd AZS-AWF B. Podlaska
60.93 HODUN Michał AZS-AWF B. Podlaska
60.00 SZUSTER Konrad AZS-AWF Warszawa
59.55 RATAJCZAK Bartosz AZS Poznań
56.91 MALECKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk
56.60 GRZEGORCZYK Kamil MKL Szczecin
56.18 URBANEK Robert MKLA Łęczyca
55.41 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa
51.93 (17) BEŁZ Kamil AZS-AWF B. Podlaska

***

Młodzieżowcy – rocznik 1985 – 1987

Kobiety

100 m
11.46 KLOCEK Ewelina Śląsk Wrocław
11.62 BRZEZIŃSKA Iwona Warszawianka
11.64 JESCHKE Marta SKLA Sopot
11.80 GABRYELEWICZ Joanna AZS-AF Poznań
11.83 KASICA Agnieszka Lubusz Słubice
11.84 SIEMIENIAKO Paulina Podlasie Białystok
12.00 MICHALAK Ewelina Śląsk Wrocław
12.01 NABIAŁEK Monika AZS-AWF Wrocław
12.02 LIGIĘZA Agnieszka Wawel Kraków
12.05 SZCZĘSNA Monika RLTL ZTE Radom
12.50 (27) GRZYB Edyta AZS-AWF Warszawa

200 m
23.26 KLOCEK Ewelina Śląsk Wrocław
23.36 JESCHKE Marta SKLA Sopot
24.39 BRZEZIŃSKA Iwona Warszawianka
24.47 GABRYELEWICZ Joanna AZS-AWF Poznań
24.52 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom
24.62 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa
24.66 MŁYNARCZYK Danuta Warszawianka
24.75 LIGIĘZA Agnieszka Wawel Kraków
24.75 SZCZĘSNA Monika RLTL ZTE Radom
24.96 FICK Ewelina AKS Chorzów
25.53 (23) GRZYB Edyta AZS-AWF Warszawa

400 m
52.96 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom
54.95 MŁYNARCZYK Danuta Warszawianka
55.53 FICK Ewelina AKS Chorzów
55.54 (4) GRZYB Edyta AZS-AWF Warszawa
55.77 SOWIŃSKA Agnieszka Sporting Międzyzdroje
55.78 GARBACZEWSKA Dorota AZS-AWF Kraków
55.84 RYMSZA Weronika Skra Warszawa
56.22 ZIELIŃSKA Weronika Warszawianka
56.49 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa
56.77 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa

Mężczyźni

Kula
19.87 GIŻA Jakub Stal Mielec
18.20 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot
18.12 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa
18.03 RADZIWON Piotr Podlasie Białystok
17.44 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa
17.37 ZBROSZCZYK Kamil KKL Fart Kielce
17.31 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej
16.83 GRZEGORCZYK Kamil MKL Szczecin
16.71 CUDAK Mariusz Śląsk Wrocław
16.66 SŁOWIŃSKI Mirosław Skra Warszawa
16.01 (15) BEŁZ Kamil AZS-AWF B. Podlaska

dysk
59.55 RATAJCZAK Bartosz AZS Poznań
56.60 GRZEGORCZYK Kamil MKL Szczecin
56.18 URBANEK Robert MKLA Łęczyca
55.41 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa
53.26 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej
53.24 WASIAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk
52.58 MILKIEWICZ Arkadiusz Żak Wałcz
52.34 MIKOS Mateusz AZS-AWF B. Podlaska
51.93 (9) BEŁZ Kamil AZS-AWF B. Podlaska
51.16 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk

***

Juniorki – rocznik 1988 – 1989
Nikt nie załapał się do pierwszej 30 – tki

Juniorki młodsze – rocznik 1990 – 1991

200 m
24.52 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS-MOS Sieradz
24.52 KIEŁBASIŃSKA Anna Polonia Warszawa
24.87 KARPOWICZ Katarzyna Piast Lwówek Śląski
25.00 URBANIAK Natalia Zawisza Bydgoszcz
25.25 PIĘTKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk
25.40 SKOCZYLAS Ewelina Budowlani Częstochowa
25.43 KARCZMAREK Zuzanna Orzeł Warszawa
25.50 PACHEL Karolina Wawel Kraków
25.53 DOLACIŃSKA Aleksandra Calisia Kalisz
25.57 KARPOWICZ Anna Piast Lwówek Śląski
25.95 (25) Teterycz Aneta Unia Hrubieszów

chód 5 km
22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań
24:35.46 STRYCHARZ Joanna Stal Mielec
24:40.49 (3) KOSZAŁKO Joanna Żak Biała Podlaska
25:45 KORZENIOWSKA Katarzyna Olimpic Szczecin
26:06.24 HAZY Joanna Budowlani Częstochowa
26:37.60 JASIŃSKA Magdalena Gwda Piła
26:40.43 (7) ŁATKA Agnieszka Unia Hrubieszów
26:59 KAPERA Monika Gwda Piła
27:11.50 FURMAN Magdalena MKL Szczecin
27:27 LITWINIUK AgataŻak Biała Podlaska

Młodziczki – rocznik 1992 – 1993

200 m.
25.16 BRĄGIEL Wioletta Technik Trzcinica
25.60 LINKIEWICZ Małgorzata MKS-MOS Wrocław
25.74 LUCACI Diana Warszawianka
25.76 RZĄDECZKA Sylwia Resovia Rzeszów
25.92 WITKOWSKA Justyna Polonia Warszawa
26.03 KONOPKO Klaudia Bojary Białystok
26.09 RATAJCZYK Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk
26.16 KOBRYŚ Karolina Orkan Wlkp. Poznań
26.28 PŁUGÓW Katarzyna Prefbet Śniadowo
26.32 SPADARZEWSKA Małgorzata Polonia Warszawa
26.52 (17) SZCZĘK Aleksandra Unia Hrubieszów

300 m
39.74 LINKIEWICZ Małgorzata MKS-MOS Wrocław
39.96 BRĄGIEL Wioletta Technik Trzcinica
40.63 LUCACI Diana Warszawianka
40.73 DĘBIŃSKA Monika Szerszeń Bogatynia
40.79 ŚWIĘTY Justyna Victoria Racibórz
40.81 WITKOWSKA Justyna Polonia Warszawa
41.06 HOŁUB Małgorzata Bałtyk Koszalin
41.19 ROJOWSKA Maria Wawel Kraków
41.40 KOBRYŚ Karolina Orkan Wlkp. Poznań
41.54 ŚWIETLIK Sonia Orkan Środa Wlkp.
42.17 (21) SZCZĘK Aleksandra Unia Hrubieszów

100 m. p.pł.
14.48 SOCHAŃSKA Sylwia Kusy Szczecin
14.67 STANEK Katarzyna Resovia Rzeszów
14.73 KONIAKOWSKA Beata Osa Zgorzelec
14.87 CHARYŁO Karolina Podlasie Białystok
14.95 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk
15.00 BHEBHE Urszula AZS-UWM Olsztyn
15.11 KONOPKO Klaudia Bojary Białystok
15.24 WIŚNIK Aleksandra Start Łódź
15.32 TARKA Dominika Kusy Kraków
15.39 FURMAŃSKA Marta Rodło Opole
15.72 (20) SZCZĘK Aleksandra Unia Hrubieszów

300 m. p.pł.
44.95 ROJOWSKA Maria Wawel Kraków
45.08 MARKIEWICZ Martyna AKS Chorzów
45.75 ŚWIETLIK Sonia Orkan Środa Wlkp.
45.79 BHEBHE Urszula AZS-UWM Olsztyn
45.88 KOŁECZEK Karolina Wisła Sandomierz
46.02 LEMPART Anna MKS-MOSM Bytom
46.04 (7) SZCZĘK Aleksandra Unia Hrubieszów
46.19 KONIAKOWSKA Beata Osa Zgorzelec
46.20 GIELATA Marlena MKS-MOS Katowice
46.46 NOWAK Paulina Juventa Kobex Starachowi

w dal
5.58 GAUDYN Weronika Kusy Kraków
5.55 SOCHAŃSKA Sylwia Kusy Szczecin
5.55 STASZKIEWICZ Emilia Hańcza Suwałki
5.48 MARKOWSKA Zuzanna Płomień Sosnowiec
5.40 GIEŁBAGA Justyna MUKLA Dębica
5.34 KOWALEWSKA Olga Zawkrze Mława
5.32 (7) DOROSZCZUK Magda Unia Hrubieszów
5.30 KOZŁOWSKA Agnieszka Hańcza Suwałki
5.29 LANGOWSKA Magda Zantyr Sztum
5.29 KUCZMA Dorota Olimpia Grudziądz

Uwaga – w nawiasie miejsce naszych zawodników

Opracował – mak

Na zdjęciu – Rafał Fedaczyński i Agnieszka Łatka na wspólnym treningu, ćwicząc solidnie są wysoko w tabelach krajowych lub na ich czele.