Lubelska Ligi Piłki Nożnej Oldbojów

Hrubieszów

Ogłaszamy zapisy drużyn z województwa lubelskiego do nowopowstającej przy współpracy z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej „Lubelskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów” na Sezon 2009/2010.

Reklamy

Szczegółowe informacje można uzyskać od Organizatora pod numerem telefonu: 608113868, lub drogą elektroniczną pod adresem:
e-mail: maciejkleszczynski@interia.pl

***

Założeniem ligi jest utworzenie 5-ciu, lub 6-ciu grup wstępnych w sezonie 2009/2010, obejmujących po kilka sąsiadujących ze sobą powiatów. Po zakończeniu rozgrywek w sezonu 2009/2010, zwycięzcy i ewentualnie wiceliderzy utworzą I Ligę LPNO, zaś grupy wstępne przekształcą się w II Ligę – zależeć to będzie od ilości uczestniczących drużyn.

Na koniec rozgrywek zostanie zorganizowany turniej dla zwycięzców grup o wyłonienie mistrza LLPNO. Mecze rozgrywane będą w systemie: mecz – rewanż, jesień – wiosna, tak jak w lidze seniorskiej LZPN.

W rozgrywkach mogą uczestniczyć drużyny amatorskie, jak i zrzeszone przy klubach. Wiek zawodnika to ukończone 34 lata i nie może to być zawodnik uczestniczący czynnie w ligach organizowanych przez Okręgowe ZPN. Czas gry to 2×35 minut. Zmiany zawodników lotne.

W porozumieniu z LZPN rozgrywane mecze będą prowadzone przez sędziów wydelegowanych przez LZPN głównie w soboty. Dla obniżenia kosztów za delegacje sędziowskie jest propozycja wydelegowania jednego sędziego zrzeszonego w Kolegium Sędziowskim LZPN na każde z rozgrywanych spotkań.

Rozpoczęcie Ligi planowane jest w miesiącu wrześniu 2009 roku.

W najbliższym czasie zostanie uruchomiona strona internetowa LLPNO, na której będzie można zamieszczać informacje o swojej drużynie, takie jak: zdjęcia, składy, urywki z meczy, itp., a także dowiedzieć się innych informacji o Lidze.

Z poważaniem
Maciej Kleszczyński
Organizator

Hrubieszow LubieHrubie 2009