23 maja 2024

Łukasz Kowalczuk zwycięzcą finałowego turnieju Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W Finałowym Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 26 zawodników i rozegrano 77 pojedynków indywidualnych.


Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o Puchar Dyrektora Kaufland w Hrubieszowie, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci produktów ufundowane również przez Market Kaufland.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Łukasz Kowalczuk z Gozdowa, który w finale po pasjonującej grze pokonał Patryk a Bednarza z Werbkowic, wynikiem 3:2.

W meczu o trzecie miejsce Patryk Kowalczuk z Gozdowa pokonał Tomasza Słupskiego z Podhorzec.

 

Wyniki turnieju:

LP Nazwisko i imię
1. KOWALCZUK ŁUKASZ
2. BEDNARZ PATRYK
3. KOWALCZUK PATRYK
4. SŁUPSKI TOMASZ
5. MAZUREK DARIUSZ
6. PACHLA ANDRZEJ
7. ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW
8. KUTERA SZYMON
9. RÓŻYCKI MATEUSZ
10. KROPOP DAWID
11. WYSKIEL PATRYK
12. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ
13. KRUPIŃSKI ADAM
14. GOCH DOMINIK
15. GIERSZON KAMIL
16. BIEŃKO MAREK
17. KOWALCZUK WERONIKA
18. SKOTNICKI PATRYK
19. JASKORSKI KAROL
20. KUTERA MAGDALENA
21. JASINA PAULA
22. HORNIAK KRZYSZTOF
23. SKRZYŃSKI GRZEGORZ
24. GARDYNSKI EMILIAN
25. CHODOROWSKI RAFAŁ
26. KRASUCKI REMIGIUSZ

Organizator: UKS Ogólniak
Zbigniew Krawczuk

 

Ranking po finałowym turnieju GP:

lp Nazwisko i imię Miejscowość XVI GP XVIIGP XVIIIGP XIX GP XX GP XXI GP XXIIGP XXIIIGP FINAŁ RAZEM
1. KOWALCZUK PATRYK Gozdów 80 60 80 100 100 100 100 100 160 880
2. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 70 50 70 80 70 90 90 80 180 780
3. SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 48 90 90 65 65 80 70 90 140 738
4. KOWALCZUK ŁUKASZ Gozdów 55 55 100 48 80 48 65 65 200 716
5. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 36 37 70 44 39 55 60 55 130 526
6. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 65 55 60 60 48 48 x 481
7. JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 100 48 x 90 90 70 80 x x 478
8. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 46 35 55 50 33 46 46 60 96 467
9. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 39 36 43 x 43 65 44 70 120 460
10. ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 31 65 65 46 50 45 x 44 110 456
11. KROPOP DAWID Podhorce 43 34 60 33 45 41 50 46 92 444
12. KUTERA SZYMON Teptiuków 37 32 36,5 23 41 36 43 45 100 393,5
13. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 38 43 50 43 37 39 55 x 88 393
14. KARPIUK KAMIL Gozdów 50 46 90 60 55 44 45 x x 390
15. BIEŃKO MAREK Podhorce 28 38 46 37 36 40 40 41 80 386
16. GOCH DOMINIK Podhorce 23 40 36,5 34 29 35 41 39 84 361,5
17. GIERSZON KAMIL Gozdów 30 42 34,5 36 38 42 x 50 82 354,5
18. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 10 8 39 38 35 37 42 43 86 338
19. KOWALCZUK WERONIKA Gozdów 20 7 31 32 32 32 36 40 78 308
20. JASKORSKI KAROL Moroczyn 14 28 32,5 31 28 23 33 42 74 305,5
21. WYSKIEL PATRYK Podhorce 9 27 21,5 x 31 29 31 38 90 276,5
22. ESING ERNEST Gozdów 44 70 42 70 48 x x x x 274
23. WAWER KRZYSZTOF Gozdów x 45 38 45 42 43 39 x x 252
24. MAZUREK SZYMON Gozdów 17 41 44 40 40 38 x x x 220
25. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 18 3 21,5 14 x 13 32 33 68 202,5
26. SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 24 x x x 21 19 30 31 76 201
27. KUTERA MAGDALENA Teptiuków 8 1 17,5 9,5 14 18 24 27 72 191
28. GILEWSKI KRZYSZTOF Kol.Sitno 90 100 x x x x x x x 190
29. JASINA PAULA Brodzica 16 17 9,5 26 x 20 x 29 70 187,5
30. SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 1 29 34,5 30 25 27 35 x x 181,5
31. CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce x 1 28,5 28 x 22 x 32 62 173,5
32. DROP ADAM Podhorce x x 80 41 46 x x x x 167
33. SŁUPSKI KAMIL Podhorce x 23 48 x 44 50 x x x 165
34. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 1 x 2 9,5 12 8 26 34 66 158,5
35. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 32 x 24,5 19 26 11 34 x x 146,5
36. GARDYNSKI EMILIAN Teptiuków x 1 x x x 12 22 36 64 135
37. KLUCZEK PAWEŁ Gozdów 40 30 32,5 20 x x x x x 122,5
38. SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 45 39 x x x 34 x x x 118
39. KRASUCKI REMIGIUSZ Hrubieszów x x x x x 10 20 28 60 118
40. GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 1 5,5 5,5 17 24 28 x 35 x 116
41. HERBIN DANIEL Horodło 35 45 x x 34 x x x x 114
42. CAPIUK PIOTR Hrubieszów 1 14 13,5 25 30 x 29 x x 112,5
43. ZAREK WERONIKA Chyżowice 6 25 x 13 18 15 x 30 x 107
44. CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów 27 6 17,5 15 17 24 x x x 106,5
45. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce x 24 40 39 x x x x x 103
46. GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 34 22 45 x x x x x x 101
47. POLAK ŁUKASZ Mircze x 33 x 35 x 31 x x x 99
48. KORONOWICZ ZBIGNIEW Czerniczyn 41 x x x 27 30 38 x x 98
49. GZIK PAWEŁ Hrubieszów 19 31 17,5 29 x x x x x 96,5
50. GRENIUK ADRIAN Chyżowice 1 1 5,5 16 20 26 x 26 x 95,5
51. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x x 24,5 27 x 16 25 x x 92,5
52. KUŻNIARSKI KACPER Hrubieszów x 1 x 18 16 17 27 x x 79
53. BRZUZAN JAN Czerniczyn x x x x 23 33 23 x x 79
54. TUREK PAWEŁ Terebiń 21 18 30 x x x x x x 69
55. TUREK KAMIL Terebiń 26 11 27 x x x x x x 64
56. LEMIŃSKA PAULINA Horodło 22 26 x x 15 x x x x 63
57. KOMOROWSKI DAMIAN 60 x x x x x x x x 60
58. SYTY SŁAWOMIR Gozdów 11 1 9,5 x x x 28 x x 49,5
59. KOWALSKI PIOTR x x x 21 22 x x x x 43
60. KOŁODZIEJEK DARIUSZ Sahryń 1 15 26 x x x x x x 42
61. WAWER DARIUSZ Gozdów x x x 42 x x x x x 42
62. KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków x x x x x x 19 23 x 42
63. KOWALCZUK JAROSŁAW Gozdów x x 41 x x x x x x 41
64. MAZUR MONIKA Terebiń 1 13 17,5 9,5 x x x x x 41
65. ŁUKASZCZYK JAKUB Sahryń 13 10 17,5 x x x x x x 40,5
66. CIESIELCZUK OLIWIA Hrubieszów 1 x 9,5 x x 9 21 x x 40,5
67. ŁĘCZYCKI ANDRZEJ 40 x x x x x x x x 40
68. SKOTNICKI PATRYK Podhorce x x x 5 x x x 31 36
69. KRAWCZUK ZBIGNIEW Hrubieszów 33 x x x x x x x x 33
70. RODZIEWICZ PAWEŁ Gozdów x x x 7 x 25 x x x 32
71. SOŁODUCHA GRZEGORZ Sahryń 6 1 13,5 9,5 x x x x x 30
72. DORMAN DANIEL Hrubieszów 3 1 13,5 12 x x x x x 29,5
73. OLIWIAK BEATA Strzyżów 25 4 x x x x x x x 29
74. NIEDZWIEDŻ BOGUSŁAW Mircze 29 x x x x x x x x 29
75. KLAMER ŁUKASZ Mircze x x 28,5 x x x x x x 28,5
76. CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów x x x x x x x 25 x 25
77. FILA KAROL Warszawa x x x 24 x x x x x 24
78. KRACZKOWSKI KRZYSZTOF Hrubieszów x x x x x x x 24 x 24
79. BANASZEK ANDRZEJ Hrubieszów 3 20 x x x x x x x 23
80. KRUSIEWICZ ERNEST Warszawa x x x 22 x x x x x 22
81. DACIUK DAMIAN Hrubieszów x x 21,5 x x x x x x 21,5
82. BARTNIK DOMINIK x 21 x x x x x x x 21
83. PANASIEWICZ ROBERT x x x x x 21 x x x 21
84. BRZUZAN DANIEL Czerniczyn x x x x 19 x x x x 19
85. KOZDRÓJ KAMIL Mircze 12 x 5,5 x x x x x x 17,5
86. CHĘTNIK MICHAŁ 13 2 2 x x x x x x 17
87. GARDYŃSKI ALBERT x 16 x x x x x x x 16
88. KUSZTYKIEWICZ PAULINA Terebiń 1 5 9,5 x x x x x x 15,5
89. SKIBA ŁUKASZ 15 x x x x x x x x 15
90. OMELCZUK NATALIA x 1 x x x 14 x x x 15
91. LIGOCKI KAMIL Wronowice 1 x 13,5 x x x x x x 14,5
92. SMUSZ JAKUB Gozdów x x x x 13 x x x x 13
93. ADAMOWICZ DAWID Terebiń 1 1 9,5 x x x x x x 11,5
94. KANIUGA GRZEGORZ X X X X X 7 x x x 7
95. KOWALSKI KORDIAN x x x 6 x x x x x 6
96. PANASIEWICZ KAROLINA X X X X X 6 x x x 6
97. CZERWIENIEC KAROLINA Sahryń 1 2 1 x x x x x x 4
98. KSIĘŻYK MIKOŁAJ x x x 4 x x x x x 4
99. ZAROFFE MICHAŁ Hrubieszów 3 x x x x x x x x 3
100. SALOMON DAWID 1 2 x x x x x x x 3
101. ADAMOWICZ MATEUSZ Terebiń x 1 2 x x x x x x 3
102. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce x x x 3 x x x x x 3
103. CZARNECKI SZYMON Hrubieszów x x 2 x x x x x x 2
104. KURZEPA ARKADIUSZ 1 1 x x x x x x x 2
105. ŁUKASZCZYK KAROL Mircze x x 1 x x x x x x 1
106. ZWOLAK KRZYSZTOF Sahryń x x 1 x x x x x x 1
107. SAGAN ARTUR Hrubieszów x x 1 x x x x x x 1
108. KRASNODĘBSKA MONIKA Sahryń x x 1 x x x x x x 1
109. KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 1 x x x x x x 1
110. KUCZEWSKI OSKAR Hrubieszów x 1 x x x x x x x 1
111. PAWLOS KLAUDIA x 1 x x x x x x x 1
112. MACIUK KAMIL x 1 x x x x x x x 1
113. ADAMOWICZ KAMILA x 1 x x x x x x x 1
114. DROŻDZAK ADRIAN x 1 x x x x x x x 1
115. DEC DAWID x 1 x x x x x x x 1
116. KUROWSKI TOMASZ 1 x x x x x x x x 1
117. KOWALSKI MARCIN 1 x x x x x x x x 1
118. OLSZOWY ANNA 1 x x x x x x x x 1
119. CZARNOTA ŁUKASZ 1 x x x x x x x x 1
120. BAJURKA SZYMNON 1 x x x x x x x x 1

Opracowała : Dominika Serafin

 

Tenis stołowy wspierają: