Marek Jarzyński na czele XIII Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym

Marek Jarzyński umocnił swoją pozycję na czele Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym wygrywając kolejny turniej tego cyklu. W finale pokonał Patryka Kowalczuka. W meczu o trzecie miejsce Kamil Karpiuk pokonał Patryka Bednarza.

Reklamy

W XIII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w  sali Szkoły Podstawowej Nr 3  udział wzięło 48 zawodników i rozegrano 155  pojedynków  indywidualnych.

Turniej rozegrany  był w formule open. Rywalizacja toczyła się o Puchar Firmy RKTRANS ,  dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez  Firmę RKTRANS z Hrubieszowa. Tradycyjnie Market Kaufland  ufundował dla wszystkich uczestników turnieju  słodki poczęstunek i napoje .

Najlepszym zawodnikiem  okazał się Marek Jarzyński który w finale pokonał  Patryka Kowalczuka. W meczu o trzecie miejsce Kamil Karpiuk pokonał Patryka Bednarza.           

Kolejne Grand Prix Hrubieszowa  odbędzie się 22.04.2012 r. również w sali Szkoły Podstawowej Nr 3.

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA XIII GRAND PRIX HRUBIESZOWA – 18.03.2012 r.

1. Jarzyński  Marek

2. Kowalczuk Patryk

3. Karpiuk Kamil

4. Bednarz  Patryk                                                                               

5. Dąbrowski  Damian

6. Pachla Andrzej 

7. Słupski Tomasz  

8. Kowalczuk Łukasz

9. Wawer Krzysztof

10. Bodnar  Piotr

11. Esing Ernest                          

12. Polikowski  Adrian

13. Łubkowski Zbigniew  

14. Mazurek Szymon

15. Mazurek Dariusz             

16. Niedżwiedż Bartłomiej  

17. Dąbrowski Kamil

18. Krupiński Adam

19. Bieńko Marek

20. Polak Łukasz

21. Kluczek Paweł

22. Ciesielczuk  Mirosław                                            

23. Kutera Szymon            

24. Śliwiński Mieczysław

25. Fila Karol                                                    

26. Gałan Łukasz

27. Capiuk Paweł

28. Małecki Rafał         

29. Jasina Paula           

30. Śliwa  Bolesław

31. Jaskorski Karol                    

32. Ciesielczuk Wiktoria             

33. Krawczuk Zbigniew                         

34. Capiuk  Piotr

35. Oliwiak Beata                 

36. Sagan  Artur

37. Stepaniuk Michał

38. Solarska  Oliwia  

39. Małecka Aleksandra

40. Jasina Jarosław

41. Buchajczuk Paweł

42. Kutera Magdalena

43. Omelczuk  Natalia

44. Solarska  Elżbieta

45. Solarski  Hubert

46. Ciesielczuk Oliwia

47. Mazurek Piotr  

48. Pietrusiewicz  Kacper

 

 Organizator – Zbigniew Krawczuk

 

RANKING PO  VII GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

SEZON 2011-2012

L.p

 NAZWISKO           

I

II

III

IV

V

VI

VI

razem

1

JARZYŃSKI  MAREK

70

100

100

100

100

80

100

650

2

KOWALCZUK PATRYK

80

70

80

55

90

100

90

565

3

SŁUPSKI TOMASZ

90

80

48

90

80

70

55

513

4

KARPIUK KAMIL

50

60

60

80

65

90

80

485

5

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

65

65

65

70

65

65

460

6

BEDNARZ PATRYK

100

90

70

41

45

70

416

7

PACHLA ANDRZEJ

55

48

90

70

48

48

60

359

8

KOWALCZUK ŁUKASZ

41

55

50

50

31

50

60

337

9

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

39

43

46

46

44

46

43

307

10

ESING ERNEST

48

50

41

43

38

42

45

307

11

DĄBROWSKI KAMIL

46

45

27

42

46

60

39

305

12

DROP ADAM

46

55

60

60

55

276

13

MAZUREK DARIUSZ

42

40

48

45

37

41

263

14

FILA KAROL

35

41

33

40

42

32

31

254

15

KLUCZEK PAWEŁ

42

27

38

35

40

36

35

253

16

WAWER KRZYSZTOF

30

39

39

43

44

48

243

17

TUREK ADRIAN

45

33

36

31

37

34

216

18

HERBIN DANIEL

32

35

35

32

35

35

204

19

MAZUREK SZYMON

40

36

33

41

42

192

20

POLIKOWSKI ADRIAN

60

44

43

44

191

21

KUTERA SZYMON

34

29

27

21

40

33

184

22

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

31

41

30

31

40

173

23

POLAK ŁUKASZ

31

23

36

38

36

165

24

KRAWCZUK ZBIGNIEW

36

10

34

25

6

24

23

158

25

RÓŻYCKI MATEUSZ

38

45

65

148

26

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

28

30

29

22

32

141

27

BŁASZCZUK PATRYCJUSZ

21

36

7

28

19

21

132

28

LEMIŃSKA PAULINA

22

18

19

24

16

27

126

29

JASKORSKI KAROL

13

26

13

17

25

25

120

30

CIESIELCZUK WIKTORIA

20

16

13

26

24

119

31

CIESIELCZUK MIROSŁAW

19

19

6

25

13

34

116

32

BIEŃKO  MAREK 

38

39

37

114

33

OLIWIAK BEATA

25

20

26

3

19

21

111

34

JASINA PAULA

26

14

18

8

14

14

27

107

35

CISŁO MARIAN

40

24

32

96

36

UMER  PRZEMYSŁAW

37

30

23

90

37

ORZECHOWSKI MAREK

19

22

26

18

85

38

ZŁOTKO RADOSŁAW

29

27

27

83

39

BIEŃKO PIOTR

44

39

83

40

KUSZTYKIEWICZ KONRAD

37

7

17

19

80

41

BUCHAJCZUK PAWEŁ

33

17

14

11

15

80

42

DACIUK  DAMIAN

34

33

77

43

DRUZIC ANNA

38

15

23

76

44

MAŁYSZEK  SZYMON

37

37

74

45

CAPIUK PAWEŁ

15

9

16

4

29

73

46

MAŁECKI  RAFAL

4

20

20

28

72

47

SKOTNICKI MATEUSZ

25

45

70

48

ŚLIZ TOMASZ

21

33

11

65

49

KROPOP DAWID

39

22

62

50

FLIS ARTUR

32

24

56

51

ANTONOWICZ HUBERT

27

29

56

52

GRYNIEWICZ TOMASZ

42

10

52

53

GAŁAN  ŁUKASZ

22

30

52

54

CIESIELCZUK OLIWIA

7

9

16

9

10

51

55

TULEJ DARIUSZ

29

15

6

50

56

CZARNECKI  PIOTR

50

50

57

SZELEPAJŁO  KAMIL

20

28

48

58

CAPIUK PIOTR

10

3

12

22

47

59

CZARNOTA ŁUKASZ

24

12

10

46

60

KRUPIŃSKI ADAM

8

38

46

61

BODNAR PIOTR

46

46

62

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

44

44

63

SKIBA ŁUKASZ

28

15

44

64

BANASZEK IGOR

43

43

65

WAWER DARIUSZ

43

43

66

KOWALCZUK WERONIKA

28

15

43

67

ŚLIWA  BOLESŁAW

15

26

41

68

SEKULSKI KAMIL

40

40

69

NOWICKI MARCIN

18

21

39

70

SOLARSKA OLIWIA

13

8

18

39

71

ZAWIŚLAK  MAREK

37

37

72

NIERADKO PATRYK

25

9

35

73

BANASZEK ANDRZEJ

34

34

74

NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW

34

34

75

MILEWICZ  MACIEJ

32

32

76

KRAUZ JUSTYNA

31

31

77

PIETRUSIEWICZ KACPER

23

8

31

78

SZUPER MIROSŁAW

30

30

79

KOZAR ROBERT

30

30

80

WYSKIEL PATRYK

11

18

29

81

CAPIUK  TOMASZ

29

29

82

GOCH DOMINIK

26

26

83

CISŁO BOGUSŁAW

14

11

1

26

84

MAŁECKA  ALEKSANDRA

9

17

26

85

SOKOŁOWSKI  GRZEGORZ

24

24

86

SAGAN  ARTUR

4

20

24

87

ŁOPOCKI MICHAŁ

23

23

88

PRZYBYSZ  TOMASZ

23

23

89

ZAROFFE MICHAŁ

5

1

17

23

90

SOLARSKI HUBERT

12

11

23

91

MARGOL SYLWESTER

22

22

92

BOREK  JAKUB

21

22

93

SOLARSKA ELŻBIETA

9

12

21

94

KLEPCZUK JAKUB

6

2

12

20

95

OMELCZUK  NATALIA

6

13

19

96

KUTERA  MAGDALENA

5

14

19

97

STEPANIUK MICHAŁ

19

19

98

BRONICKA  KINGA

5

13

18

99

BIZIOREK  RAFAŁ

18

18

100

DEC  DAWID

2

16

18

101

KRASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW

17

17

102

KLAMER  ŁUKASZ

17

17

103

SZELĄG PAWEŁ

16

16

104

JASINA JAROSŁAW

16

16

105

ŁUKASZCZYK  KAROL

15

15

106

ŚLĄZAK KRYSTYNA

12

1

13

107

FALĘTA  ANDRZEJ

12

12

108

MAZUREK PATRYK

11

11

109

KASPRUK  KACPER

 

 

 

11

11

110

DROŹDŹAK  ADRIAN

1

10

11

111

DORMAN DANIEL

10

10

112

MAZUREK PIOTR

9

9

113

ZALEWSKI  JAKUB

8

8

114

KUZNIARSKI KACPER

8

8

115

SADOWSKI  PATRYK

8

8

116

POLAK MATEUSZ

7

7

117

ANTONOWICZ PATRYK

7

7

118

KASZTELAN PRZEMYSŁAW

 

7

7

119

KOZDRÓJ  KAMIL

5

5

120

MAZUR TOMASZ

5

5

121

BORKOWSKA MAŁGORZATA

4

4

122

ŚLIWIŃSKI  PAWEŁ

3

3

123

REGUŁA  PRZEMYSŁAW

3

3

124

KOWALSKI  KORDIAN

1

1

125

KOPERA SZYMON

1

1

126

GAŁECKA  SANDRA

1

1