27 lipca 2024

Mikołajkowy turniej szachowy

HrubieszówHrubieszów

19 XII 2009 r. w SP nr 2 w Hrubieszowie został rozegrany Mikołajkowy Turniej w szachach o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. Najwyższe miejsce z Hrubieszowa wśród 46 osób rywalizujących zajął Michał Baranowski z SP nr 2 w Hrubieszowie.

***

Zawody zostały przeprowadzone z inicjatywy p. Ryszarda Jakubowskiego i Ryszarda Smolińskiego, głównym arbitrem był p. Mieczysław Pszeniczka z Tomaszowa Lub. Rozegrano 7 rund systemem szwajcarskim przy tempie gry P’15. wśród startujących 46 osób było 13 dziewcząt. Puchary i medale m.in. wręczali dyr. szk. SP 2 w Hr. p. Halina Kowalczuk, p. Ryszard Smoliński (opiekun szachistów w SP 2 w Hrubieszowie), Ryszard Jakubowski