27 maja 2024

Mistrzostwa ZS Nr 4 w Hrubieszowie w pchnięciu kulą pod hasłem „Żegnamy Maturzystów”

Koło szkoły, przy chłodnej aurze nauczyciele wf przeprowadzili cykliczne zawody pod nazwą Mistrzostwa ZS Nr 4 w Hrubieszowie w pchnięciu kulą pod hasłem „Żegnamy Maturzystów. Wśród dziewcząt wygrała Iwona Powroźnik a u chłopców z rekordem szkoły Patryk Szatan, jednocześnie reprezentant pierwszej Unii Hrubieszów w piłce nożnej o 3 cm przed tegorocznym maturzystą, jednocześnie czołowym skoczkiem wzwyż województwa lubelskiego Jarkiem Kapkinem wszyscy z Technikum Agrobiznesu.

MISTRZOSTWA ZS Nr 4 W HRUBIESZOWIE W PCHNIĘCIU KULĄ

– ORGANIZOWANE POD HASŁEM

„ŻEGNAMY MATURZYSTÓW” – 9.04.2014 r.


DZIEWCZĘTA( kula – 4kg)

1. Powroźnik Iwona kl. II TAa             7.38 / 15pkt.

2. Obidzińska Izabela kl. II TAa          6.77 / 13pkt

3. Janusz Weronika kl. IITAa              6.33 / 11pkt.

4. Kulik Monika kl. III TA                      6.22 / 9pkt.

5. Zachaj Katarzyna kl. III TA             6.07 / 7pkt.    

6. Mączka Aleksandra kl. III TA           5.38 / 6pkt.    

7. Kołtunicka Magdalena kl. III TA       5.36 / 5pkt.

8. Fedorowicz Danuta kl.IV TA            4.87 / 4pkt.

9. Zdunek Magdalena kl.IV TA             4.85 / 3pkt.

10. Pilarska Magdalena kl. III TA        nie zaliczone próby / 1pkt.

 

Punktacja klasowa:

1. Klasa II TAa 39pkt / 15pkt.

2. Klasa III TA  28pkt / 13pkt.

3. Klasa IV TA    7pkt / 11pkt.

 

CHŁOPCY( kula – 5kg)

1. Szatan Patryk kl. II TAa                   12.05 / 15pkt.

2. Kapkin Jarosław kl. IV TA                12.02 / 13pkt.

3. Usowski Rafał kl. III TA                   11.35 / 11pkt.

4. Wawer Dariusz kl. I TA                   11.26 / 9pkt.

5. Prystupa Radosław kl. IV TA           10.74 / 7pkt.

6. Rusiecki Sylwester kl. III TA              9.97 / 6pkt.

7. Gorajek Michał kl. II TAb                   9.80 / 5pkt.

8. Horoszczaruk Grzegorz kl. II TAa      9.70 / 4pkt.

9. Plicner Grzegorz kl. II TAa                 9.70 / 3pkt.

10. Pawluk Patryk kl. IV TA                   8.04 / 2pkt.

11. Tabuła Artur kl. IV TA                      7.42 / 1pkt.

12. Czyż Łukasz kl. IV TA                      6.04 / 1pkt.

 

Punktacja klasowa:

1. Klasa IV TA    24pkt / 15pkt.

2. Klasa II TAa   22pkt / 13pkt.

3. Klasa III TA    17pkt / 11pkt.

4. Klasa I TA        9pkt /   9pkt.

5. Klasa II TAb     6pkt /   7pkt.

 

Punktacja drużynowa klas o Przechodni Puchar Starosty Hrubieszowa  w współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2013/2014:

1. Klasa II TAa   28pkt / 15pkt.

2. Klasa IV TA    26pkt / 13pkt.

3. Klasa III TA    24pkt / 11pkt.

4. Klasa I TA        9pkt /   9pkt.

5. Klasa II TAb     6pkt /   7pkt.

 

Z historii mistrzostw – podium

 

Rok 2011

 

Dziewczęta – Kula 4 kg

1.      Ewa Michaluk kl. IVTA – 6.80 m

2.      Magdalena Wójcik kl. IVTO – 6.69

3.      Paulina Grabowska kl. IVTO – 6.26

 

Chłopcy – Kula 5 kg

1.      Daniel Surma kl. IITO – 10.72 m

2.      Tomasz Kasperski kl. IVTO – 10.17

3.      Marcin Suwała kl. IVTO – 10.06

 

Rok 2012

 

Dziewczęta:

1. Lizut  Anna  kl. III Ta – 6.60           

2. Zalewska Agnieszka kl. IV Ta – 6.50

3. Diaczuk Justyna kl. IV Ta – 6.10


Chłopcy, kula 5kg:

1. Zając Norbert kl. I Ta – 10.80

2. Usowski Rafał kl. I Ta – 10.35

3. Kłodziński Iwo kl. I Ta – 9.85


Rok 2013

 

Dziewczęta:

1. Powroźnik Iwona    kl. ITAa – 7.22

2. Janusz Weronika     kl. ITAa – 5.97

3. Kutyła Monika          kl. IVTA – 5.96


Chłopcy:

1. Szatan Patryk         kl. ITAa – 12.00

2. Gorajek Michał         kl. ITAb – 10.39

3. Kaspruk Leszek       kl. IVTO – 10.37



Zestawienie najlepszych wyników w historii szkoły:


Dziewczęta

 

Kula 4 kg

1. Pielech Agnieszka         8.15   1996r. Biłgoraj

2. Guminiak Justyna         7.96   1998r. Turkowice

3. Kunicka Agnieszka       7.80   2003 r. Hrubieszów

4. Matijuk Justyna            7.78   1991r. Hrubieszów

5. Matijuk Monika             7.70   2001r. Hrubieszów

6. Karkuszewska Wioletta 7.59   1991r. Hrubieszów

7. Kulik Renata                 7.55  1991r. Hrubieszów

8. Kowalska Monika          7.45   1998r. Turkowice

9. Kunicka Agnieszka        7.42   2004r. Hrubieszów

10. Kuras Dominika          7.42   2007r. Hrubieszów

11. Powroźnik Iwona    7.38  2014r. Hrubieszów

12. Kowalska Dominika     7.37   2007r. Hrubieszów

13. Podolak Marzena         7.31  1994r. Hrubieszów

14. Kołpa Irmina              7.29   2000r. Zamość

15. Hałucha Joanna          7.15   2001r. Hrubieszów

16. Staroń Marzena          7.12   2002r. Zamość

17. Bojko Agnieszka         7.12   1996r. Hrubieszów

18. Referda Marzena         7.03   2003 r.  Hrubieszów

 

Chłopcy

 

Kula 5 kg

1. Szatan Patryk          12.05  2014 Hrubieszów

2. Kapkin Jarosław      12.02  2014 Hrubieszów

3. Usowski Rafał          11.35  2014 Hrubieszów

4. Wawer Dariusz        11.26  2014 Hrubieszów

5. Lasota Jarosław        10.92   2006  Hrubieszów

6. Zając Norbert            10.80   2012  Hrubieszów

7. Prystupa Radosław 10.74  2014   Hrubieszów

8. Gorajek Michał           10.39   2013  Hrubieszów

9. Kaspruk Leszek         10.37   2013  Hrubieszów

10. Kleban Mariusz        10.18   1986  Hrubieszów

11. Panasiewicz Łukasz 10.11   2009  Hrubieszów

12. Zieliński Paweł        10.09   2008  Hrubieszów

13.Opejda Artur            10.06   1987  Hrubieszów

14. Kłodziński Iwo          9.98    2013  Hrubieszów

15. Rusiecki Sylwester 9.97  2014 Hrubieszów

16. Kluczyk Przemysław  9.93 2000   Hrubieszów

17. Gorajek Michał       9.80  2014   Hrubieszów

18. Horoszczaruk Grzegorz 9.70 2014 Hrubieszów

19. Plicner Grzegorz    9.70  2014 Hrubieszów

20. Margol Adrian           9.60  2012   Hrubieszów

 


Organizacja zawodów, komunikat, zdjęcia

– nauczyciele wychowania fizycznego:

Małgorzata Muzyczuk i Paweł Padkowski.

Pozostałe – mak