Młodzi lekkoatleci i ciężarowcy Unii na obozach sportowych w Ustce i Zwierzyniu

Od dzisiaj 25 młodych lekko atletów Unii przebywa na obozie sportowym w Ustce, który potrwa do 15 sierpnia. Jutro rozpoczyna się w Zwierzyniu nad Sanem obóz sportowy dla kadry wojewódzkiej juniorów i młodzików w podnoszeniu ciężarów.

Reklamy

Od dzisiaj (niedziela, 4.08) 25 młodych lekko atletów Unii przebywa na obozie sportowym w Ustce, który potrwa do 15 sierpnia. Obóz w Ustce, podobnie jak w roku ubiegłym, został zorganizowany przy współpracy z Biurem Turystycznym „Magat” z Ustki.

Z młodymi lekko atletami na obozie przebywa troje szkoleniowców Unii, tj. Marzanna Bielecka, Tomasz Magdziak (kierownik) i Andrzej Kulczyński.

Organizacja obozu była możliwa dzięki wsparciu finansowemu rodziców uczestników obozu oraz Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży” Mariana Woronina – organizatora „Czwartków Lekkoatletycznych”.

 

Jutro natomiast (5.08) rozpoczyna się w Zwierzyniu nad Sanem w Ośrodku „Uroczysko” (Bieszczady), obóz sportowy dla kadry wojewódzkiej woj. lubelskiego juniorów i młodzików w podnoszeniu ciężarów.

W obozie tym weźmie udział 10 najmłodszych zawodniczek i zawodników tej dyscypliny sportu, uprawianej w Unii oraz trener Andrzej Greszeta.

Obóz potrwa od 5 do 18 sierpnia, a nasz klub nie ponosi żadnych kosztów w związku z pobytem na nim naszych sportowców (oprócz dojazdu do Biłgoraja skąd nastąpi wspólny wyjazd do Zwierzynia).

 

źródło: mksuniahrubieszow.pl