Młodzieżowe Mistrzostwa Hrubieszowa w Tenisie Ziemnym

W dniu 31.10.2013r. w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody tenisa ziemnego dla młodzieży szkół hrubieszowskich. Wystartowało 11 zawodników, rozgrywki odbywały się systemem pucharowym do dwóch przegranych.

Klasyfikacja prowadzona była w kategorii open, szkól podstawowych i ponadpodstawowych.

Zwyciężczynią turnieju otwartego została Justyna Szlonzak, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej nr 3. Drugie miejsce i miano najlepszego tenisisty szkół ponadgimnazjalnych wywalczył Paweł Chmarzyński uczeń Zespołu Szkół nr 1, trzecie miejsce i zwycięstwo w kategorii chłopców szkół podstawowych zajął Filip Pietrusiewicz, uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr 3.

Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji, a wszyscy uczestnicy wyrazili chęć udziału w następnych rozgrywkach.

Turniej zorganizowany był w ramach zaplanowanych imprez miejskich. Organizatorzy zawodów dziękują Urzędowi Miasta za ufundowanie pucharów dla najlepszych zawodników.