Niepokonane w lidze – ZDJĘCIA

Passę meczów bez porażki podtrzymały tenisistki pierwszoligowej drużyny Uczelnia Państwowa Zamość. Tym samym pozostają nadal niepokonane od początku tego sezonu.

Reklamy

Miniony weekend był dla zawodniczek trenera Piotra Kostrubca niezwykle wyczerpujący. Maraton spotkań ligowych rozpoczęły one w piątek (12 lutego). Najpierw zamościanki rozegrały dwa mecze w Krakowie. Zremisowały 5:5 Bronowianką I Kraków, która jest w tym sezonie w czołówce stawki I ligi. Następnie zawodniczki Uczelni Państwowej Zamość pokonały 7:3 zespół Bronowianki II Kraków.

Po tych spotkaniach zamojskie tenisistki wyjechały do Wrocławia, gdzie w sobotę (13 lutego) zagrały mecz z KU AZS UE Wrocław II. W meczu tym również zawodniczki trenera Piotra Kostrubca zdobyły punkt remisując 5:5.

– Rozegraliśmy dobre mecze i zdobyte 4pkt z mocnymi rywalami cieszą. Chciałoby się więcej, ale brak Anny Farladanskiej był na pewno widoczny – ocenia szkoleniowiec zamojskich tenisistek.

Po 12 rozegranych meczach drużyna Uczelnia Państwowa Zamość lideruje grupie południowej I ligi tenisa stołowego kobiet. Poza bardzo dobrym wynikiem drużyny z Zamościa zawodniczki trenera Piotra Kostrubca zdominowały czołówkę rankingu indywidualnego. Jego liderką jest Anna Brzyska, 4. miejsce zajmuje Karolina Lalak, a 5. Klaudia Kusińska.

(info i fot. UPZ)


Zobacz też:

Brązowy medal Karoliny Tarnowskiej w Halowych Mistrzostwach Polski! – ZDJĘCIA

Brązowy medal Karoliny Tarnowskiej w Halowych Mistrzostwach Polski! – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Twitterze