Niezwykłe wyzwania Magdy Hajkiewicz

Już pisaliśmy o jej udziale w biegu Runmageddon Rekrut czy pokonaniu 37 pięter, tym razem rywalizowała w sobotnim Spartan Race a na drugi dzień w warszawskim półmaratonie.

Reklamy

 

Hrubieszowianka Magdalena Hajkiewicz od jesieni 2014 studiuje w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i tam okazuje się, że dodatkowo spotkała swoją nową pasję, a mianowicie sprawdzać swoją wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Już pisaliśmy o jej udziale w biegu Runmageddon Rekrut czy pokonaniu 37 pięter, tym razem rywalizowała w sobotnim Spartan Race a na drugi dzień w warszawskim półmaratonie i aż mi szkoda, że Magda nie podjęła wcześniej treningów biegowych w hrubieszowskiej Unii, bo kto wie…, ale jednak ja jako były trener mam prośbę szczególnie do tych, kto rozpoczyna swoją przygodę w takich wyzwaniach, ostrożnie szafujcie siłami, bo… bo chciałbym o Was dłużej pisać!


Magdalena Hajkiewicz:

– Wraz z Hubertem startowaliśmy jako Team sklepbiegacza.pl. Trasa liczyła ok. 6,5 km i wymagała pokonania prawie 20 przeszkód. Był to „o wiele bardziej bieg” w porównaniu do Runmageddonu, gdyż miał o połowę mniej przeszkód, ale i połowę więcej „czystego” dystansu do przebiegnięcia. To dobrze czy niedobrze? Zależy, dla kogo – ja osobiście bardziej przepadam za pokonywaniem przeszkód niż za biegiem, więc w tym pojedynku wybrałabym Runmageddon.

Tutaj dalsze relacje i zdjęcia Magdy Hajkiewicz:

Weekend pełen wrażeń cz.1- Spartan Race

 

– Start w tym biegu był dyktowany zupełnie spontaniczną decyzją podjętą w sobotę o godzinie 17. Do tej pory moim najdłuższym przebiegniętym dystansem było 18,5 km, więc chcąc, nie chcąc padł mój rekord przebiegniętego dystansu. Co ciekawsze do stycznia 2015 roku moim najdłuższym przebiegniętym dystansem było 8 kilometrów.

Więcej tutaj:

Weekend pełen wrażeń cz.2- 10. PZU Półmaraton Warszawski

 


Najbliższe znane mi biegi masowe w woj. lubelskim:

 

12.04.2015 r. Leszkowice

XX PRZEŁAJOWY BIEG PIERWIOSNKA

 

19.04.2015 Lublin

IV Dycha do Maratonu

 

26.04.2015 r. Lubartów

XX Bieg Lewarta

 

1.05.2015 Susiec

Bieg nad Tanwią 10 km

http://susiec.pl/

 

2.05.2015 r. Zamość

II Bieg Wokół Twierdzy

 

10.05.2015 r. Lublin

III PZU Maraton Lubelski

 


Uwaga!

Jeżeli by komuś zależało, aby Go czy Ją umieszczać w tabelarycznych zestawieniach powiatu hrubieszowskiego, powinien w zgłoszeniu umieścić nazwę miejscowości z naszego powiatu lub klub sportowy, zakład pracy, szkołę, itp.


Uwaga 2!

Hrubieszowianie miejscowi oraz przebywający daleko od nas – w związku z tym, że jest mnóstwo imprez (nie koniecznie sportowych), setki a nawet tysiące rywalizujących trudno jest to wszystko ogarnąć, dlatego czekam na informację (zdjęcia) i postaramy się o Waszej inicjatywie, osiągnięciach zapoznać czytelników LubieHrubie, za co serdecznie z góry dziękuję. Każdy dobry przykład, to jest dobry przykład!  Kontakt do mnie znajduje się na tym portalu.


Uwaga 3!

A może ktoś w Hrubieszowie znajdzie się, że założy tak jak to jest w wielu miejscowościach klub dla biegających amatorsko, a razem można WIĘCEJ i TANIEJ!Opracował – mak