Pierwszy czwartek lekkoatletyczny juz za nami!!!!

Rozpoczęła się seria czwartków Lekkoatletycznych na stadionie HOSiR w Hrubieszowie.

Reklamy

Oto wyniki z lekkoatletycznego czwartku 14.09.2006 r.

Kategoria: 60 m chłopców `96
1. Chachler Albert SP 3 – 9.58
2. Nowosad Kacper SP 3 – 9.58
3. Pańko Mateusz SP 3 – 9.92

Kategoria: 60 m chłopców `95
1. Pędzik Mateusz SP 1 – 9.65

Kategoria: 60 m chłopców `94
1. Grzyb Bartek SP 3 – 8.92
2. Chachler Mateusz SP 3 – 9.28
3. Wyżyn David SP 3 – 9.44

Kategoria: 60 m dziewcząt `96
1. Ejfler Agata SP Turkowice – 9.92
2. Borkowska Agata SP 3 – 10.58
3. Buchajczak Magda SP 3 -10.63

Kategoria: 60 m dziewcząt `95

1. Wójcicka Dorota SP 1 – 10.02
2. Jakimiec Magda SP 3 – 10.15
3. Chmurzyńska Paulina SP 3 – 10.27

Kategoria: 60 m dziewcząt `94
1. Ciesielczyk Anita SP Turkowice – 9.30
2. Demodyńska Anita SP Turkowice – 9.68
3. Pawlos Wiktoria SP 1 – 9.72

Kategoria: 300 m chłopców `96

1. Lewandowski Karol SP 2 – 57.02
2. Kawula Rafał SP Turkowice – 1.00.32
3. Koszałko Michał SP 3 – 1.03.89

Kategoria: 300 m chłopców `95
1. Kwietniewski Tomasz SP Turkowice – 53.38

Kategoria: 300 m chłopców `94
1. Kryszczuk Tomasz SP Turkowice – 51.28
2. Zając Mariusz SP 3 – 51.69
3. Drączkowski Kamil SP 3 – 55.31

Kategoria: 300 m dziewcząt `96
1. Męka Paulina SP Turkowice – 1.00.37

Kategoria: 300 m dziewcząt ` 95

1. Wiśniewska Katarzyna SP 3 – 58.45
2. Dudni Dominika SP 3 – 59.09
3. Nabłonek Joanna SP Turkowice – 1.00.32

Kategoria: 300 m dziewcząt `94
1. Głowacz Karolina SP 3 – 57.69
2. Kaczoruk Małgorzata SP Werbkowice

Kategoria: skok w dal chłopców `96
1. Sacharczuk Jakub SP 3 – 4.06
2. Pańko Mateusz SP 3 – 3.78
3. Kawula Rafał SP Turkowice – 3.56

Kategoria: skok w dal chłopców `95
1. Krygiel Patryk SP 3 – 3.79
2. Kwietniewski Tomasz SP Turkowice – 3.70
3. Kołyniec Rafał SP 1 – 3.66

Kategoria: skok w dal chłopców `94
1. Chachler Mateusz SP 3 – 4.26
2. Wyżyn Daniel SP 3 – 4.02
3. Grzyb Bartek SP 3 – 4.00

Kategoria: skok w dal dziewcząt`96
1. Kuczewska Anthem SP 3 – 2.99
2. Pietrusiewicz Maja SP 3 – 2.93
3. Żołdak Patrycja SP 3 – 2.92

Kategoria: skok w dal dziewcząt `95
1. Ewa Kania SP 3 – 3.54
2. Wójcicka Dorota SP 1 – 3.52
3. Jakimiec Magda SP 3 – 3.15

Kategoria: skok w dal dziewcząt `94
1. Demadyńska Anita SP Turkowice – 3.68
2. Worożbit Paulina SP Werbkowice – 3.56
3.. Janicka Magda SP 3 – 3.50

Kategoria: 600 m dziewcząt `96
1. Borkowska Agata SP 3 – 2.39.80
2. Kuczewska Anthea SP 3 – 2.41.15
3. Buchajczuk Magda SP 3 – 2.44.44

Kategoria: 600 m dziewcząt `95
1. Mędoń Aleksandra SP Werbkowice – 2.32.18
2. Bantyga Anita SP Turkowice – 2.32.68

Kategoria: 600 m dziewcząt `94
1. Worożbit Paulina SP Werbkowice – 2.22.07
2. Tyrka Paulina SP Werbkowice – 2.22.65

Kategoria: 1000 m chłopców`96
1. Pańko Mateusz SP 3 – 3.54.98
2. Dąbek Jakub SP 3 – 3.59.91
3. Wiejak Michał SP 3 – 4.10.59

Kategoria: 1000 m chłopców `95
1. Gębala Krystian SP 1 – 3.35.08
2. Kliszcz Kamil SP Werbkowice – 3.42.38
3. Kulik Wojciech SP Werbkowice – 4.10.12

Kategoria: 1000 m chłopców `94
1. Olejarz Bartłomiej SP 3 – 4.04.00
2. Mielniczuk Piotr SP Werbkowice – 5.05.05
3. Daniłowicz SP 3 – 5.14.46

Kategoria: piłeczka palantowa chłopców` 96
1. Nowosad Kacper SP 3 – 34.5
2. Nowak Jakub SP 3 – 29
2. Rodelczuk Mateusz SP Werbkowice – 29
3. Soniak Tomasz SP Werbkowice – 28

Kategoria: piłeczka palantowa chłopców`95
1. Malowany Krystian SP 3 – 42
2. Gorajek Michał SP 3 – 35
3. Krygiel Patryk SP 3 – 34.5

Kategoria: piłeczka palantowa chłopców `94
1. Pysz Patryk SP 1 – 43.00
2. Kurowski Michał SP 1 – 50.50
3. Kielor Mateusz SP 1 – 37.00

Kategoria: piłeczka palantowa dziewcząt `96
1. Spiridonow Aleksandra SP Werbkowice – 21
2. Adamczuk Angelika SP Werbkowice – 18
3. Buchajczuk Magda SP 3 – 15

Kategoria: piłeczka palantowa dziewcząt`95
1. Wójcicka Marta SP 1 – 31.5
2. Furmanek Angelika SP 3 – 24.5
3. Hankiewicz Magdalena SP 3 – 18

Kategoria: piłeczka palantowa dziewcząt` 94
1. Pawlos Wiktoria SP 1 – 39
2. Kaczmarska Marta SP 3 – 36
3. Niekrasz Alicja SP 1 – 32

Dziekuję trenerom za udostępnienie informacji.